Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_01
Reklama

Remont przejazdu kolejowego w Chybiu

Email Drukuj

W związku z organizowaną przez PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu naprawą główną przejazdu kolejowego w km 60.447, linii nr 93 Trzebinia –Zebrzydowice w torze nr 1,2,3,4 w stacji Chybie, w ciągu ul. Bielskiej, Wójt Gminy Chybie zawiadamia, że w dniach od 18.05.2012 od godz. 7.00 do dnia 24.05.2012 do godz. 20.00 planowane jest całkowite wstrzymanie ruchu pieszego oraz kołowego na tym przejeździe...

Powyższe zamknięcie ulicy Bielskiej pokrywać się będzie z zamknięciami torów w stacji Chybie.
Opracowany na tą okoliczność przez inwestora projekt organizacji ruchu zakłada dla pojazdów do 3,5 tony objazd ul. Objazdową i ul. Wyzwolenia w Chybiu, a dla pojazdów powyżej 3,5 tony objazd ul. Cieszyńską w Mnichu i Główną w Drogomyślu a dalej DK 81 w kierunku Strumienia.

Szczegółowe informacje dotyczące objazdów zastępczych na czas zamknięcia przejazdu wraz z niezbędnym oznakowaniem zostaną podane do publicznej wiadomości po zatwierdzeniu projektu organizacji ruchu.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk