Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
Reklama

Otwarcie Biga w Strumieniu - tania,markowa odzież

Email Drukuj

Już w najbliższą środę, 9 maja, o godz. 8 w Strumieniu odbędzie się uroczyste otwarcie nowego sklepu BIGA, znanej sieci oferującej tanią, markową odzież. Podczas tego wydarzenia przewidziano liczne atrakcje, wśród nich specjalny konkurs z cenną nagrodą dla klientów nowo otwartego punktu handlowego przy ulicy Łuczkiewicza 5...

 

 

Popularna marka BIGA posiada już blisko 50 sklepów zlokalizowanych w takich miastach jak, m.in. Kraków, Katowice, Bydgoszcz czy Kielce. Sieć oferuje szeroki wybór markowych ubrań i akcesorii w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się takie popularne marki, jak m.in: Zara, Dolce & Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent, Adidas, Nike, Reeebok czy Puma.

Marka BIGA pojawia się w mediach i stale obecna jest na znanych blogach z modą. W jednym z programów „Dzień Dobry TVN”, Tomasz Jacyków odwiedził punkt handlowy w Sosnowcu. Ponadto informacja na temat BIGA pojawiła się m.in. w ostatnim numerze znanego magazynu „Elle” . Bez wątpienia każdy mieszkaniec Strumienia znajdzie w sklepie BIGA coś dla siebie.

Na stronie internetowej www.bigastyl.pl dostępne są dodatkowe informacje na temat sklepów, asortymentu, jak również aktualne akcje promocyjne i konkursy dla klientów.

Otwarcie nowego sklepu BIGA - 9 maja, godz. 8.

Strumień, ul. Łuczkiewicza 5 (DH Anatol)


artykuł sponsorowany

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk