Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
Reklama

Zawadził o dom - tak zaprowadził go GPS

Email Drukuj

Kolejny raz historie z życia wzięte dowodzą, że nie warto wierzyć nawigacji. Przekonał się o tym 58-letni kierowca tira. Szkoda tylko, że ślepo wierząc urządzeniu nie patrzył na znaki. Wtedy nie uszkodziłby budynku...

Do zdarzenia doszło o 7.10 w Strumieniu. – Na skrzyżowaniu ulic Londzina i Mostowej 58-letni kierowca tira nie opanował samochodu i uszkodził budynek. Uszkodzone zostały rynny i narożnik. Kierowca tłumaczył, że chciał dojechać do jednej z firm w Strumieniu i tak poprowadziła go nawigacja – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Z pewnością kierujący nie miałby problemu gdyby patrzył na znaki. Obowiązuje tam zakaz wjazdu pojazdom powyżej 2,5 tony.
Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk