Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
Reklama

"Mamo, tato baw się ze mną"

Email Drukuj

Inspirujące warsztaty taneczne
dla całej Rodziny
organizowane z okazji
Międzynarodowego Dnia Tańca...

18 kwiecień – godz. 16.00
Sala lustrzana MGOK

Z A P R A S Z A M


W p r o g r a m i e:
- Pokaz taneczny - „BALECIKU“
- Zabawy, konkursy taneczne
- Integracja taneczna pokoleń
- Quizy i inne niespodzianki

REALIZACJA I PROWADZENIE: NINA COFAŁA

Nina Cofała – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego kierunek: pedagogika pracy kulturalno-oświatowej– Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Cieszynie, a także Amatorskiego Klubu Tańca Towarzyskiego "Quick".Uczestniczka turniejów tańca towarzyskiego o puchar Mariana Wieczystego w Krakowie, Opolu, Cieszynie oraz wielu pokazów tanecznych na terenie całego kraju. Uczestniczka kursu choreograficznego w Katowicach, warsztatów z zakresu choreoterapii w Bielsku-Białej oraz tańca współczesnego w Cieszynie. Inicjatorka rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży poprzez taniec na terenie gminy Strumień-Chybie. Założycielka i instruktorka formacji tańca towarzyskiego: "PIRUET", "PIRUECIK", "MIX", "SOLO", "BALECIK" (Występy: Wodzisław, Bielsko-Biała, Pawłowice, Petrvald, Frydek-Mistek, Skoczów, Chybie, Goleszów, Cieszyn, Strumień); realizatorka warsztatów tanecznych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pomysłodawca i organizatorka międzynarodowych turniejów rock'n rolla o "Złote Pantofelki", a także turniejów tańca towarzyskiego o "Złotą szarfę" na terenie gminy Strumień-Chybie. Realizatorka warsztatów tanecznych w ramach Uniwersytetu III Wieku oraz cyklu zajęć w domach wczasowych pt. "Taneczne odchudzanie".

Najważniejsze osiągnięcia taneczne jako instruktor: III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Głuchołazach; III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca Merengue we Frydku Mistku (Czechy); pomysł i realizacja programu tanecznego pt. "Swojskie show"; organizacja objazdowej imprezy dla szkół i przedszkoli na terenie miasta i gminy Strumień – Chybie pt. "Mikołajkowy prezent taneczny", redakcja kalendarza na rok 2007 oraz jego promocja: "Tanecznym krokiem...taniec to marzenie wytańczone nogami".

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk