Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_05
Reklama

Rusza projekt Art Movie

Email Drukuj

 

W maju będzie się działo tego może być pewna grupa młodzieży z terenu gminy Buczkowic oraz ze Strumienia, która będzie uczestniczyć w nowym projekcie pn. „Art Movie” realizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Buczkowicach...

Celem projektu oprócz zaprezentowania działalności artystycznej młodzieży z dwóch środowisk będzie także dzięki udziałom w warsztatach stworzenie wspólnego niemego filmu. Już w pierwszych dniach maja grupa z Buczkowic wyrusza na wycieczkę do Strumienia, gdzie wraz z tamtejszą grupą młodzieżową będzie uczestniczyć w warsztatach filmowych, fotograficznych, teatralnych, charakteryzatorskich oraz bębniarskich...
A to dopiero początek działań projektu o którym na bieżąco informować będziemy na łamach Młodzieżowego Pisma.

Projekt pn. „Art Movie” realizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Buczkowicach został dofinansowany w ramach konkursu Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży „Działajmy Razem” organizowanego w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse 2011”.

Ewelina Jakubiec

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk