Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

IV Zlot kolekcjonerów

Email Drukuj

KOLEKCJONERZY!
Ujawnijcie się wreszcie!
Zbieracie gwiazdki z nieba, złote myśli, uśmiechy, pudelka po zapałkach i inne cenne rzeczy?
Pokażcie swoje kolekcje, zgarnijcie nagrody, a przede wszystkim zgłoście swój udział w IV Zlocie Kolekcjonerów
zapisy do 18 kwietnia w MGOK-u...

 

Regulamin IV Zlotu Kolekcjonerów w Strumieniu

1. Organizatorem Zlotu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu.

2. Zlot odbędzie się 21 kwietnia w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Rynek 9. Impreza rozpoczyna się o godz. 12:00, natomiast uczestnicy zobowiązani są do pojawienia się w godzinach 9:00 - 10:00 w celu przygotowania ekspozycji do wystawienia. Odbiór eksponatów nastąpi bezpośrednio po zakończeniu imprezy.

3. Zlot Kolekcjonerów ma charakter konkursu, w którym Organizator przewidział nagrody pieniężne. Ocenie powołanej komisji będzie podlegała oryginalność kolekcji, liczba elementów, walory estetyczne, naukowe, artystyczne i inne (np. wyróżnienie dla najzabawniejszej kolekcji). Właściciel kolekcji będzie krótko prezentował swój zbiór, co również będzie miało znaczenie przy wyborze zwycięzcy. Wartość materialna (handlowa) przedmiotów nie ma znaczenia przy ocenie zbioru.
W przypadku braku możliwości dostarczenia kolekcji pod wskazany adres, dopuszczalne jest dostarczenie płyty CD przedstawiającej zgłoszoną do konkursu kolekcję (będzie to osobna kategoria konkursowa). Sytuacja ta dotyczy eksponatów wielkogabarytowych (czołg, sprzęt militarny, motocykle, akwarium, itp.) lub innych.

4. Uczestnikiem Zlotu jest osoba (bez ograniczeń wiekowych), która w terminie do 13 kwietnia na adres ośrodka zgłosi swój udział (osobiście, telefonicznie, faxem, bądź drogą e-mail).
Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
- imię i nazwisko,
- adres zamieszkania z numerem kontaktowym,
- rodzaj posiadanej kolekcji i jej rozmiary (dla rezerwowania odpowiedniej ilości miejsca podczas prezentacji).

5. Zlot Kolekcjonerów nie jest imprezą o charakterze komercyjnym (nie ma możliwości handlowania eksponatami).

6. Wszystkie sprawy nie ujęte w niniejszym Regulaminie rozstrzyga dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu oraz powołana przez niego komisja.

7. Organizator poza nagrodami i pamiątkowymi dyplomami zapewnia miłą atmosferę, napoje zimne i gorące oraz drobne smakołyki.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk