Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • Slajd_02
Reklama

Zakończenie wystawy akwarystycznej

Email Drukuj

 

W minioną sobotę, tj. 24 marca wystawa ryb egzotycznych z czterech kontynentów świata opuściła Strumień. Przez 64 dni egzotyczne rybki gościły w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu, przyciągając ponad 7000 widzów od malutkich dzieci po ich dziadków...

Liczne grono strumieniaków odwiedzających nawet kilkakrotnie wystawę stanowiło zaledwie niewielką część gości, którzy przybyli z najodleglejszych zakątków Śląska (Katowice, Siemianowice, Żywiec), a nawet z Wrocławia i Warszawy.
O wystawie pisały Dziennik Zachodni, Głos Ziemi Cieszyńskiej, Kurier Bielska oraz Gazeta Wyborcza. Sporo artykułów pojawiło się na portalach internetowych ox.pl, gazeta codzienna, ilownica.pl, strumien.com. strumien.pl, oraz na indywidualnych stronach akwarystycznych. Głośno było o nas w Radio Katowice oraz w jastrzębskiej telewizji Kanon. Dzięki starannym, wielotygodniowym przygotowaniom wystawa odniosła spektakularny sukces i zadowoliła nawet najbardziej wymagających akwarystów. Na zakończenie przesyłamy kilka zdjęć z demontażu.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk