Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Konsultacje w sprawie rozkładu PKP

Email Drukuj

 

Przez dwa dni, 26 i 27 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego będzie otwarty specjalny punkt konsultacyjny. Można w nim składać wnioski, petycje oraz uwagi dotyczące kształtowania nowego rozkładu jazdy, który będzie wejdzie w życie w grudniu 2012 i będzie obowiązywać przez kolejne dwanaście miesięcy...

Formuła konsultacji jest otwarta. Mogą wziąć w nich udział mieszkańcy województwa, środowiska reprezentujące interesy pasażerów oraz organizacje pozarządowe.

W ten sposób Urząd Marszałkowski przed przystąpieniem do prac nad nowym rozkładem chce poznać oczekiwania i preferencje społeczne dotyczące organizacji wojewódzkich przewozów pasażerskich.

Konsultacje odbędą się w terminie 26-27 marca 2012 r. w godzinach 11:00-14:00. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego ul. Reymonta 24, 40-037 Katowice, sala 416, IV piętro (budynek PEMUG). Dyżur będą pełnić pracownicy Wydziału Publicznego Transportu Zbiorowego.

Wnioski należy składać w formie pisemnej osobiście lub za pośrednictwem innej osoby.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk