Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Wystawa ryb

Email Drukuj

 

Uwaga !!! Uwaga !!! Niepowtarzalna okazja. Jeszcze tylko w ten weekend będzie okazja odwiedzić Ośrodek Kultury w Strumieniu i zwiedzić wystawę ryb egzotycznych „Podwodne światy czterech kontynentów”...

Nasza wystawa rozrasta się z dnia na dzień, 10 marca na świat wypłynęli mali potomkowie Paratheraps Friedrichsthal, kilka dni później z muszli wydostały się małe Muszlowce wielopręgie.

W 7 tysiącach litrów wody pływa kilkadziesiąt ryb egzotycznych z Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Australii. Są najpopularniejsze piranie, ale nie brakuje także innych bardzo ciekawych gatunków, niespotykanych w tradycyjnych akwariach. Są ryby endemiczne, ryby-krokodyle i takie, które wychowują młode w pyskach. Wszystkie żyją w naturalnych dla siebie środowiskach.

Wystawa jest czynna w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury (Rynek 9) codziennie od 10:00 do 20:00. Wstęp 5 zł oraz 3 zł dla grup zorganizowanych po wcześniejszych umówieniu pod nr tel. 33 85 70 174 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wystawa potrwa do 23 marca.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk