Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_01
Reklama

Miesiąc Kobiet trwa

Email Drukuj

 

3 marca w auli gimnazjum w Strumieniu spotkali się wielbiciele i wielbicielki muzyki klasycznej. Pianista Marcin Dominik Głuch, stary znajomy strumieńskiej publiczności oraz flecistka Agnieszka Karwowska, zaprezentowali publiczności różnorodny i bardzo ciekawy repertuar...

Duet na co dzień koncertujący po całym świecie, zabrał słuchaczy w muzyczną podróż. Była więc Francja, Włochy a nawet Brazylia. Mistrzostwo wykonawcze M. D. Głucha jego wdzięk osobisty i piękny „radiowy” głos, pozwoliły wszystkim zrelaksować się i na moment oderwać od codziennych spraw. Była to pierwsza odsłona artystyczna tego niecodziennego cyklu, jakim jest Miesiąc Kobiet. Kolejne już wkrótce.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk