Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
Reklama

Strumień Fashion Street

Email Drukuj

pokaz

Już w najbliższą sobotę park w Strumieniu zmieni się w  miejsce najbardziej fashion w okolicy.  Wieczór upłynie pod znakiem pokazu mody, który jest jednocześnie finałem projektu „Bądź aktywny w gminie Strumień”...

 

Projekt realizowany jest od lutego. W trakcie jego trwania 10 mieszkanek gminy przeszło kurs kroju i szycia pod okiem Roberta Kostki. Panie nauczyły się nie tylko podstaw szycia, ale również miały okazję same zaprojektować i uszyć ubrania tworząc kolekcję codziennej mody letniej.

 

Kursantki spotkały się z Natashą Pavluchenko, znaną i cenioną projektantką mody, która udzieliła im niezbędnych wskazówek. Teraz pod okiem profesjonalnej stylistki pracują nad przygotowaniem sobotniego pokazu, na którym wystąpią także w roli modelek. Efekty ich prac będzie można podziwiać w sobotę o 18:00 w Parku Miejskim w Strumieniu. Projekty będą również oceniane przez Natashę Pavluchenko. Autorka najlepsze kreacji będzie gościem jednego z pokazów Natashy i będzie mogła przyjrzeć się pracy projektantki i jej zespołu za kulisami.

Na pokazie wystąpią również w roli modelek gimnazjalistki ze Strumienia które zaprezentują najnowsze trendy mody letniej.

W projekcie ponadto 7 osób nauczyło się zakładać i prowadzić własną działalność gospodarczą. Uczestnicy obu kursów spotkali się z doradcą zawodowym, który pomógł im sprecyzować dalsze kroki w poszukiwaniu pracy. Ostatnim etapem projektu są warsztaty kreowania wizerunku jakie właśnie się rozpoczęły. Na nich uczestnicy projektu nauczą się m.in. jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną czy dowiedzą się jakie reguły w wizerunku obowiązują w różnych miejscach pracy.

Projekt „Bądź aktywny w gminie Strumień” realizowany jest od lutego do czerwca na terenie gminy Strumień. Na jego realizację gmina pozyskała pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zobacz PLAKAT

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk