Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

Strumień Fashion Day

Email Drukuj

 

Sukcesem zakończył się Strumień Fashion Day w sobotnie popołudnie w Parku Miejskim. Dopisała zarówno publiczność jak i pogoda.

 

 

Na wybiegu zrobiło się kolorowo za sprawą letniej , zwiewnej kolekcji odzieży jaką zaprezentowały gimnazjalistki ze Strumienia. Dziewczęta wybrały najbardziej intensywne kolory lata. Były więc limonkowe i turkusowe sukienki, pomarańczowe spodenki i różowe tuniki.

W drugiej części swoją kolekcję zaprezentowały uczestniczki kursu kroju i szycia realizowanego w ramach projektu „Bądź aktywny w gminie Strumień”. Osiem pań przez trzy miesiące uczyło się szycia, następnie pod okiem fachowca wybrały materiały i zaprojektowały dla siebie strój. Uczestniczki projektu zdecydowały się na trudne modele szyjąc żakiety i marynarki.

Ostateczny szlif pokazowi nadała stylistka i charakteryzatorka – Beata Bojda. Strojów gimnazjalistkom oraz dodatków do całego pokazu użyczyła Urszula Tront, właścicielka butiku Galeryjka za Ratuszem przy ul. Pocztowej w Strumieniu. W pokazie uczestniczyła również Burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Strumień Fashion Day odbył się w ramach projektu „Bądź aktywny w gminie Strumień”. Wniosek na realizację projektu złożyła gmina Strumień. Od lutego w ramach projektu zrealizowano kurs kroju i szycia, kurs zakładania działalności gospodarczej. Uczestnicy obu kursów spotykali się indywidualnie z doradcą zawodowym oraz biorą udział w warsztatach kreowania wizerunku. Ponadto w ramach projektu odbyło się spotkanie z Natashą Pavluchenko, uznaną projektantką mody.

Projekt jest finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #1 eee 2012-06-28 14:12
W ktora sobote to było??
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk