Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
Reklama

Tydzień sportu nagrodzony

Email Drukuj

W piątek Włodzimierz Cybulski - Zastępca Burmistrza Strumienia, odebrał z rąk Wicemarszałka Mariusza Kleszczewskiego puchar i dyplom za zajęcie II miejsca w XVIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin Województwa Śląskiego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich...

Wy promujecie swoje gminy dzięki sportowi, a my wszyscy oczekujemy na efekty podczas mistrzostw – powiedział podczas wręczenia nagród Wicemarszałek Mariusz Kleszczewski życzę wszystkim sukcesów w realizacji swoich sportowych planów – dodał.

Cykl imprez sportowych odbył się miedzy dniem matki a dniem dziecka. W gminie Strumien do akcji włączyły się szkoły i przedszkola, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, hala sportowa i osoby prywatne. Na całym Śląsku w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich wzięło udział prawie 150 tys. osób.

Jestem dumna, że w naszej gminie sport odgrywa tak ważną rolę. Świadczy o tym fakt, że boiska, hala i inne miejsce sportowej rekreacji cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale i dorosłych. Ta nagroda jest dowodem na to, że sport nie jest gminie obojętny – cieszy się Janusza Krzyżanowska, gminny koordynator sportu.

Wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu gratulujemy i serdecznie dziękujemy za włączenie się w  organizację przedsięwzięcia.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk