Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_05
  • slajd_06
Reklama

Wyjazd do kina

Email Drukuj

4 lipca odbył się, organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Świetlice Środowiskowe, wyjazd do kina w Bielsku – Białej. Wzięło w nim udział 100 uczestników, którzy po przybyciu na miejsce podzielili się na grupy, według wcześniej ustalonych filmów.

Najmłodsi obejrzeli najnowszą wersję przygód bohaterów Epoki Lodowcowej w 3D, a starsi mogli pośmiać się na komediowych nowościach. Po projekcji wszyscy udali się na posiłek do znanej sieci na literę M.

Był to pierwszy z wyjazdów skierowanych do naszych najmłodszych uczestników zajęć. W kolejnych tygodniach odbędą się wyjazdy do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach i figloparku w Bielsku-Białej.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk