Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
Reklama

Wakacje w świetlicy w Pruchnej

Email Drukuj

Wakacje w prucheńskiej świetlicy to przede wszystkim czas wspólnej dobrej zabawy. Pierwszy tydzień zleciał bardzo szybko, ponieważ ciągle coś się dzieje. W każdy poniedziałek sprawdzamy nasze umiejętności sportowe na kortach tenisowych...

Wysoka frekwencja to potwierdzenie, że sport ten cieszy się coraz większą popularnością. 3 lipca rozegraliśmy pierwszy wakacyjny turniej świetlicowy. Chętni grali w tenisa stołowego. Pierwsze miejsce zajął Marcin Piasecki, drugie Rafał Nawodyło, a trzecie Piotr Samlik. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami. W następny wtorek gramy w bilarda! 4 lipca pojechaliśmy do kina. Cudownie było odpocząć od upału w chłodnych, klimatyzowanych salach kinowych. W czwartek, 5 lipca, przygotowaliśmy nietypową sesję zdjęciową. A w piątek bawiliśmy się na wakacyjnym pikniku w Zabłociu.

 

Kolejny tydzień zapowiada się równie ciekawie.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem naszych działań i do zobaczenia w świetlicy!

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk