Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_05
Reklama

Miasteczko Twinpigs poszukuje aktorów!

Email Drukuj

Miasteczko Twinpigs poszukuje aktorów!

Prosimy o zgłaszanie się osób:

Kobiety i mężczyzny w wieku 30-40lat, którzy zagrają role rodziców

Dziewczynkę i chłopca w wieku 8-12lat, którzy zagrają role dzieci...

 

 

Wymagana:

  • Dyspozycyjność;
  • Miła aparycja;

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • praca na umowę zlecenie.

Zgłoszenia ze zdjęciami prosimy nadsyłać pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do niedzieli 22 lipca. Dla aktorów, którzy wezmą udział w realizacji filmu przewidziano atrakcyjne nagrody. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz.883).

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk