Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
Reklama

Wakacje 2012 w świetlicy środowiskowej w Drogomyślu

Email Drukuj

Podczas wspólnych gier ,zabaw,konkursów oraz wyjazdów szybko mija wakacyjny czas.
Świetlica Drogomyska wspólnie z świetlicami Pruchnej i Bąkowa wyjechała do kina,na basen do Tarnowskich Gór oraz do figloparku oraz z wszystkimi świetlicami naszej gminy bawiliśmy się również na piknik letnim w Zabłociu...

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia kulinarne, - pieczenie ciast,gofrów czy przygotowanie pysznych kolorowych kanapek.
Nie brakuje innych atrakcji - malujemy kredą,farbami żelowymi i innymi pomocami. Sami przygotowujemy biżuterię i różne ozdoby na wakacje -piękne kolczyki,korale filcowe nasze wyroby są ładnie i modne na tegoroczne wakacje.
Wyruszyliśmy również na wycieczki rowerowe które, pozwalają nam poznać bogactwo naszej przyrody oraz piękno okolic. Jak co roku nasza świetlica brała udział w XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.
Dużą atrakcją są zajęcia fotograficzne odbywane w naszej świetlicy. Nasze zajęcia odbywają się w studio lub w plenerze np. farma strusi, w zbożu, w ruinach, na różnego typu mostach, pobliskich jeziorach itp.
Gdy za oknem deszczowo zasiedliśmy do stołu przy których gramy w bingo, eurobiznes czy inne gry planszowe.
Na aktywnych ruchowo czeka stół do tenisa stołowego czy piłkarzyki które przy EURO były na topie.
Ostatnim bardzo ciekawym i udanym wyjazdem była zorganizowana wspólnie z Małym Klubem EKO wycieczka do Goczałkowic,w którym uczestniczyły również dzieci ze świetlicy w Bąkowie. Zobaczyliśmy tam piękny ogród państwa Kapiasów, który wzbudził podziw wszystkich wycieczkowiczów.. W drodze powrotnej podziwialiśmy zaporę oraz zbiornik w Goczałkowicach. Dziękujemy klubowi EKO z Drogomyśla za słodki upominek

Ale pamiętajmy że to nie koniec wakacyjnych zabaw, gier czy wycieczek rowerowych czeka nas jeszcze bardzo dużo atrakcji!!

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk