Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
Reklama

"Kamera – akcja" będzie w Strumieniu

Email Drukuj

Warsztaty filmowe, wycieczki , zajęcia – nowy program profilaktyczny dla młodzieży będzie realizowany w gminie Strumień. Rozstrzygnięto konkurs Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w którym wniosek gminy Strumień pt. "Kamera – akcja. Kino bez przemoc" został pozytywnie oceniony...

 

 

Projekt rusza już we wrześniu. Będzie to program profilaktyczny w ramach którego uczestnicy zapoznają się m.in. z techniką tworzenia filmów i ich promocją.  W ramach zajęć powstanie także film na temat przeciwdziałania przemocy, który trafi do szkół i przedszkoli.  Finał zaplanowano na grudzień 2012.

Projekt realizowany będzie przez Urząd Miejski i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury wraz ze świetlicami środowiskowymi, przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Dzięki projektowi do świetlic trafi sprzęt multimedialny.

Zadanie współfinansowane jest w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie". Gmina Strumień pozyskała na ten cel ponad 53 tys. zł.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk