Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

Nowa strona internetowa chóru "LUTNIA"

Email Drukuj

Po wakacjach czas podjąć nowe, nie tylko szkolne, wyzwania. Nasza "LUTNIA" naładowała swoje baterie i w miniony weekend rozpoczęła nowy sezon artystyczny warsztatami wokalnymi w Węgierskiej Górce...

 

 

 

Ponadto od kilku dni można odwiedzić nową stronę internetową chóru pod adresem www.lutnia-strumien.pl, na której – obok historii, osiągnięć, repertuaru – znajduje się też wiele zdjęć i nagrań. Warto być na bieżąco, chór bowiem szykuje w najbliższym czasie wiele niespodzianek. :) Czym nas "Lutnia" może zaskoczyć? Mając na uwadze ich muzyczny (i nie tylko!) entuzjazm, można tylko odpowiedzieć – wszystkim! Nie zdradzamy tutaj planów strumieńskiej gwiazdy... ale zapraszamy na stronę www.lutnia-strumien.pl oraz zachęcamy do polubienia jej na Facebook'u.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk