Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
Reklama

Cieszyńskimi dolinami z ludowymi pieśniczkami

Email Drukuj

Cieszyńskimi dolinami z ludowymi pieśniczkami

Najnowsza książka autorstwa Jana Chmiela do nabycia w MGOK-u (cena 35 zł)...

Cieszyńskimi dolinami z ludowymi pieśniczkami to zbiór 165 regionalnych pieśni zapisany w łatwym trzygłosowym układzie na zespół wokalny. Zbiór ten prezentuje dorobek kultury muzycznej Ziemi Cieszyńskiej. Jednak walorem tej pracy nie jest jedynie zebranie i opracowanie tych pieśni. Świadczy o tym chociażby fakt, że poeta potrafił uzupełnić tekst w brakujących strofach, który został zapomniany na przestrzeni lat.

Serdecznie zapraszamy.

autor fotografii Jan Bacza

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk