Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • Slajd_02
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na ul Kościelnej

Email Drukuj

 

W obrębie ulicy Kościelnej w Strumieniu - od skrzyżowania ul. Kościelnej z ul. 1 Maja do posesji przy ulicy Kościelnej nr 9 została wprowadzona zmiana organizacji ruchu...

Zmiana polega na ustanowieniu zakazu zatrzymywania i postoju na początkowym odcinku ulicy (od skrzyżowania z ul. 1 Maja) do posesji przy ul. Kościelnej nr 1, w godz. 8-17, za wyjątkiem samochodów zaopatrzenia na czas do 0,5h, posiadających zezwolenia wydawane przez Urząd Miejski w Strumieniu. Zakaz ten nie będzie obowiązywał w niedziele i w dni świąteczne.


Na dalszym odcinku od posesji nr 1 do posesji nr 9 wprowadzony został całkowity zakaz zatrzymywania i postoju.

Zmiany zostały wprowadzone na podstawie projektu uzgodnionego z właściwymi instytucjami. Wcześniej, podczas spotkania zorganizowanego przez Burmistrza Strumienia propozycje były uzgodnione z mieszkańcami ulicy Kościelnej oraz ulic przyległych oraz reprezentantami podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w tym rejonie.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #8 G 2012-11-09 19:06
Tak, samochody mają pozowlenie, ale na określony czas, tzn. wyładowania towaru! A niektórzy tam stoją cały dzień. Chore! I nikt tego nie kontroluje. Kilka metrów dalej na parkingu obok kościoła są pustki.
 
 
-1 #7 D 2012-11-07 00:47
Do G.
Samochody owszem parkują tam, ale za szybą mają zezwolenie. Trochę chore, bo powinien być całkowity zakaz.
 
 
+1 #6 G 2012-11-06 17:01
A co do ulicy Kościelnej. Nikt tego zakazu nie przestrzega, dzisiaj miałabym tam stłuczkę, bo przy wjeżdzie od rynku po jednej i drugiej stronie stoją zaparkowane samochody! Oczywiście policja się tym nie interesuje, bo jeżdżę tą ulicą codziennie i nie ma szans przejechać, samochody stoją tak jak stały, nie wspominając o tym, że na zakręcie, przy kościele też parkują "intelligentni" kierowcy.
 
 
-1 #5 szejker2 2012-11-05 13:43
A czy ktoś pomyślał o tym że jadąc na rynek ulicą Staromiejską szczególnie po zmroku osoba starsza czy dziecko mogą być narażeni na zaczepki ze strony pijanych osób,ogólnie jest to demoralizujące.Może by redakcja napisała artykuł o tym że między innymi dzieci i osoby starsze z powodu jednokierunkowe j ulicy Lonndzina są zmuszeni jezdzić niebezpiecznymi objazdami na rynek ruchliwą drogą wojewódzką(ulic a Pszczyńska) czy ulicą Staromiejską gdzie trzeba jezdzić po starych płytach jeszcze w dodatku wśród osób które są pod wpływem alkocholu
 
 
+2 #4 Szejker 2012-11-05 10:52
Co do ulicy Londzina: Bo ktoś ma problem objechać inną drogą albo chodnikiem? Chyba ten chory chłopczyk w żółtej koszulce w środku dnia łapiący buzią wiatr :D
 
 
-2 #3 jj 2012-11-03 19:34
O co chodzi?
 
 
-4 #2 Tomek 2012-11-03 00:36
Tak więc już wkrótce na jednokierunkowe j ulicy Londzina zostanie dopuszczony ruch rowerów w obu kierunkach a samochody będą parkowały na ulicy Podwale .Nowa zmiana organizacji ruchu na jednokierunkowe j ulicy Londzina odbędzie się bez decyzji władz miast-WŁADZE STRUMIENIA SAME SIĘ O TO PROSIŁY
 
 
-2 #1 Tomek 2012-11-03 00:32
Na jednokierunkowe j ulicy Londzina już wkrótce też zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk