Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej im. E.Michalskiej

Email Drukuj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki nieprofesjonalnej (malarstwo, grafika, rękodzieło artystyczne, poezja) na finał XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej im. Emilii Michalskiej pt. "Kłaniam ci się życie...", który odbędzie się 23 listopada br. o godz. 17.00 w galerii MGOK...

 

 

Nie przegap tej okazji

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk