Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Mistrzostwa FIFA 2007

Email Drukuj

16 listopada 2012 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu odbyły się Mistrzostwa FIFA 07, w których udział wzięło sześciu zawodników, wyłonionych w drodze eliminacji...

 

 

W rozgrywkach finałowych spotkali się reprezentanci świetlic środowiskowych działających przy ośrodku kultury oraz mieszkańcy Strumienia. Zacięta, wielogodzinna rywalizacja młodych graczy doprowadziła do finałowych rozgrywek Daniela Mencnera (Pruchna) oraz Sebastiana Żura (Bąków). Wśród wyłonionej dwójki bezapelacyjnym zwycięzcą rozgrywek FIFA 07 okazał się Daniel Mencner, drugie miejsce zajął Sebastian Żur, a miejsce trzecie należało do Remigiusza Świerblewskiego. Dziękujemy wszystkim graczom oraz kibicom za udział w rozgrywkach. Rywalizacja była zdrowa, poziom bardzo wysoki, a emocje prawdziwe.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do foto-galerii.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk