Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
Reklama

Sukces tancerzy ze Strumienia

Email Drukuj

Ostatnie miesiące dla Klubu Sportowego Tańca Towarzyskiego działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu okazały się bardzo owocne, bowiem grupa zaprezentowała się na dwóch ogólnopolskich turniejach, uzyskując wysokie lokaty...

Podczas I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego PIAST 2013 w Raciborzu, Wojtek Krzempek i Marcelina Stokłosa zdobyli 4 miejsce, a w trakcie XX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu ta sama para uplasowała się na 6 pozycji, a Łukasz Małek i Karolina Sabiniok zajęli 8 miejsce. Grupa, w skład której wchodzi kilka par doskonali swoje umiejętności taneczne pod okiem Waldemara Dudka, sędziego Polskiego Towarzystwa Tanecznego, właściciela szkoły tańca KTT "MOSiR" Jastrzębie. Wszystkie pary tańczące w Klubie posiadają klasę taneczną E.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk