Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
Reklama

5 Zlot Kolekcjonerów

Email Drukuj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w: V Zlocie Kolekcjonerów. Jeśli zbierasz znaczki, stare pieniądze, pocztówki, motocykle, plakaty, jedynki, szóstki, czy cokolwiek. Jeśli masz hobby, hodujesz rybki, fotografujesz, rysujesz, zajmujesz się czymś ciekawym...

Zlot kolekcjonerów jest imprezą dla Ciebie!!! Dobra zabawa, atrakcyjne nagrody!!! Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dzwoń: 338570174

ZOBACZ PLAKAT

 

Regulamin V Zlotu Kolekcjonerów w Strumieniu

1. Organizatorem Zlotu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu.

2. Zlot odbędzie się 27 kwietnia w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Rynek 9. Impreza rozpoczyna się o godz. 11:00, natomiast uczestnicy zobowiązani są do pojawienia się w godzinach 10:00 - 11:00 w celu przygotowania ekspozycji do wystawienia.
Odbiór eksponatów nastąpi bezpośrednio po zakończeniu imprezy.

3. Zlot Kolekcjonerów ma charakter konkursu, w którym Organizator przewidział nagrody pieniężne. Ocenie powołanej komisji będzie podlegała oryginalność kolekcji, liczba elementów, walory estetyczne, naukowe, artystyczne i inne (np. wyróżnienie dla najzabawniejszej kolekcji). Właściciel kolekcji będzie krótko prezentował swój zbiór, co również będzie miało znaczenie przy wyborze zwycięzcy. Wartość materialna (handlowa) przedmiotów nie ma znaczenia przy ocenie zbioru.
W przypadku braku możliwości dostarczenia kolekcji pod wskazany adres, dopuszczalne jest dostarczenie płyty CD przedstawiającej zgłoszoną do konkursu kolekcję (będzie to osobna kategoria konkursowa). Sytuacja ta dotyczy eksponatów wielkogabarytowych (czołg, sprzęt militarny, motocykle, akwarium, itp.) lub innych.

4. Uczestnikiem Zlotu jest osoba (bez ograniczeń wiekowych), która w terminie do 22 kwietnia na adres ośrodka zgłosi swój udział (osobiście, telefonicznie, faxem, bądź drogą e-mail).
Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
- imię i nazwisko,
- adres zamieszkania z numerem kontaktowym,
- rodzaj posiadanej kolekcji i jej rozmiary (dla rezerwowania odpowiedniej ilości miejsca podczas prezentacji).

5. Zlot Kolekcjonerów nie jest imprezą o charakterze komercyjnym (nie ma możliwości handlowania eksponatami).

6. Wszystkie sprawy nie ujęte w niniejszym Regulaminie rozstrzyga dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu oraz powołana przez niego komisja.

7. Organizator poza nagrodami i pamiątkowymi dyplomami zapewnia miłą atmosferę, napoje zimne i gorące oraz drobne smakołyki.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk