Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_03
Reklama

Młodzież z Drogomyśla na praktykach w Austrii

Email Drukuj

Stowarzyszenie Euro-Szybin oraz Zespoł Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie realizują projekt unijny pt.”IT Expert” w ramach programu systemowego pt.”Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” finansowanego z Europejskiego Funduszu SpołecznegoProgramu Operacyjnego Kapitał Ludzki...

 

W ramach projektu młodzież Technikum Informatycznego udała się na dwutygodniowe praktyki zawodowe do Melk w Dolnej Austrii. Aż trzech uczniów spośród dziewięciu zakwalifikowanych do udziału w wyjeździe to mieszkańcy Drogomyśla. Są to; Wojciech Mazur, Dawid Kubeczek i Dariusz Faruga. Szczęśliwcy przeszli pomyślnie testy kompetencji komputerowych oraz językowe, uczestniczyli w zajęciach przygotowujących, a od 6 maja rozpoczęli prace w austriackich firmach. W trakcie praktyk będą prowadzili bloga , w którym podzielą się doświadczeniami ze swojego stażu. Szczegóły realizacji projektu na stronie http://itexpert.szybinski.eu

Młodzi Drogomyślanie tuż przed wyjazdem na staż w Austrii

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk