Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_06
Reklama

SFART - konkurs foto i video

Email Drukuj

Stowarzyszenie Form Artystycznych SFart, grupa C41 oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu ZAPRASZAJĄ do udziału...

 

 

 

 

w konkursie fotograficznym

organizowanym w ramach Strumieńskiego Festiwalu Artystycznego Sfart.

Temat konkursu: "Obok mnie"

Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe:

grupa I - do 15 lat

grupa II - od 15 lat

Każdy z uczestników może nadesłać trzy prace, lub jeden zestaw zawierając trzy zdjęcia.

Pliki wysyłane w wersji elektronicznej muszą mieć rozmiar dłuższego boku nie mniejszy niż 1500 px. Zdjęcia wysyłane w wersji papierowej muszą mieć rozmiar dłuższego boku nie mniejszy niż 15 cm. Jednocześnie wysyłający powinien posiadać pliki umożliwiające powiększenie zdjęcia do formatu minimum 20x30 cm.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 sierpnia 2013r. pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub osobiście w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu, ul. Rynek 9. Zgłoszenia można również wysłać pocztą na w/w adres. Zgłoszenie oprócz nadesłanych zdjęć powinno zawierać imię, nazwisko, adres oraz wiek autora.

Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie festiwalu SFart, który odbędzie się 31 sierpnia 2013r.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy na www.facebook.com/sfartfestiwal

ZOBACZ PLAKAT

 


 

Stowarzyszenie Form Artystycznych SFart, grupa C41

oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

ZAPRASZAJĄ do udziału

w konkursie na krótką etiudę filmową

organizowanym w ramach Strumieńskiego Festiwalu Artystycznego Sfart

Temat dowolny

W konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne jak i zespoły. Uczestnicy indywidualni będą podzieleni na dwie grupy wiekowe:

grupa I - do 15 lat

grupa II - od 15 lat

Zespoły będą konkurować w jednej grupie.

Każdy uczestnik indywidualny i zespół może nadesłać jedną etiudę filmową.

Czas trwania każdej etiudy filmowej nie może przekroczyć pięciu minut.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 sierpnia 2013r. pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub osobiście w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu, ul. Rynek 9. Zgłoszenia można również wysłać pocztą na w/w adres. Zgłoszenie oprócz nadesłanej etiudy filmowej powinno zawierać imię, nazwisko, adres oraz wiek autora, lub nazwę zespołu oraz imię nazwisko oraz adres osoby reprezentującej zespół.

Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie festiwalu SFart, który odbędzie się 31 sierpnia 2013r.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy na www.facebook.com/sfartfestiwal

ZOBACZ PLAKAT

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk