Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
Reklama

"Klip" Lutni

Email Drukuj

Towarzystwo Śpiewacze "Lutnia" im. Jana Orszulika w Strumieniu świętujące w tym roku 95-lecie istnienia, w ramach obchodów zacnego Jubileuszu nakręciło teledysk promujący Chór. ..

Kompozycja Ennio Morricone: "Jako w niebie, tak i na ziemi" (On Earth as it is in Heaven) ze ścieżki dźwiękowej filmu "Misja" w opracowaniu Tomasza Stobierskiego i wykonaniu strumieńskiej "Lutni" to utwór, do którego powstał klip. Na oboju zagrał Marcin Wronowski, a na instrumentach perkusyjnych Grzegorz Korzeniewski. Reżyserią zajął się Mariusz Gruszka i wspólnie z Rafałem Zgudem - operatorem - stworzyli obraz, który poniżej prezentujemy:

 

Realizacja klipu dzięki Europejskiemu Funduszowi Rolnemu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach Działania 413 „Wdrażanie lokalnej strategii rozwoju”, „Małe projekty” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

www.lutnia-strumien.pl

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+6 #2 sebek 2013-09-30 23:22
cos pieknego... :-)
 
 
+9 #1 Paweł 2013-09-30 18:04
"Wielbi dusza moja Pana..." Brak słów... Szkoda, że nie byłem... Dzięki Ci Panie za tak WIELU KOCHANYCH LUDZI!!! Jak mówił bł. Jan Paweł II - "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - z wyrazami ogromnego szacunku - pustelnik
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk