Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Premiera płyty zespołu 8LWT

Email Drukuj

 

Zespół 8 lat w Tybecie ze Strumienia ma przyjemność zapowiedzieć swój pierwszy oficjalny minialbum "Na zesłaniu". Płyta będzie zawierała sześć utworów o łącznej długości ponad 35 minut...Jej premiera przewidziana jest na przełom października i listopada bieżącego roku. Niedługo zespół udostępni możliwość przedpremierowego zamówienia wydawnictwa w przedsprzedaży. Więcej szczegółów wkrótce pojawi się na oficjalnym profilu 8 lat w Tybecie w portalu facebook - http://facebook.com/8latwtybecie.

Przedpremierowe recenzje płyty:

"Lata przemian i ciężkiej pracy, która dzisiaj zaowocowała w solidne trafienie i mocny bezpośredni przekaz. Muzyka, która wciąż ewoluuje, dzięki niesamowitej kreatywności nowych członków zespołu i nadającej coraz większe tempo starej części kadry."

"
Kawał naprawdę dobrej roboty! "Na zesłaniu" to zupełnie inny wymiar 8lwt... a może właśnie ten prawdziwy? Nie tylko mocno, nie tylko z energią, z pazurem, ale przede wszystkim z tzw. "ładunkiem emocjonalnym."

Oficjalny klip zapowiadający płytę:

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+3 #2 alutek 2013-10-08 15:29
no nareszcie się doczekałam!
 
 
+9 #1 Fan 2013-10-07 21:10
Jestem zdziwiony dlaczego nie wybierzecie się do Must Be The Music lub gdzieś indziej?
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk