Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_01
Reklama

Premiera singla "Na zesłaniu"

Email Drukuj

 

Zespół 8 lat w Tybecie ze Strumienia po 8 latach czynnej działalności na muzycznej scenie Polski południowej nagrał swój debiutancki album pt. "Na zesłaniu"...

 

Nagrań dokonano w lipcu i sierpniu tego roku w Magazine Studio w Knurowie. Za realizację dźwięku, miks i mastering odpowiada Mateusz Kuraczyk. Płyta zawierać będzie 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut. Płyta utrzymana jest w klimacie surowych, rockowych brzmień gitarowych, które powoli stają się wizytówką stylu "8lwt" wypracowanego przez lata aktywnej działalności. O unikalności 8 lat w Tybecie decyduje także słowo - bezpośredni, szczery i niebanalny przekaz z olbrzymim ładunkiem emocjonalnym niespotykanym w tego typu muzyce.

Okładka płyty "Na zesłaniu" przygotowana przez studio Ultrabrand ze Strumienia.
Foto: Mariusz Gruszka
Płyta "Na zesłaniu" wskazuje nowy, bardziej rockowy kierunek obrany przez zespół w składzie
Dominik Witoszek - wokal, teksty,
Krzysiek Puda - gitara, wokal,
Wojtek Mazur - gitara, wokal,
Dawid Kubeczek - bas, wokal,
Grzegorz Korzeniewski - perkusja.

Album ukaże się w połowie listopada, jednak już teraz zapraszamy do odsłuchania tytułowego utworu płyty będącego jednocześnie wstępem jak i podsumowaniem całego materiału zawartego w wydawnictwie. Istnieje także możliwość przedpremierowego zamówienia płyty na stronie http://zeslanie.pl

Singiel "Na zesłaniu" promujący płytę:

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk