Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Halloween w Zbytkowie i Pruchnej - reportaż ze świetlic

Email Drukuj

Cukierek albo psikus!
31 października w wielu krajach na całym świecie hucznie obchodzi się Halloween. W tym roku w świetlicach środowiskowych w Zbytkowie i w Pruchnej również celebrowaliśmy ten dzień w sposób wyjątkowy...

 

Dla dzieci i młodzieży przygotowano słodkie (i straszne poczęstunki: palce wiedźmy przygotowane z ciasta kruchego, ze słodkim, czerwonym lukrem, kolorowe galaretki i bezowe duszki). A potem ruszyliśmy w przebraniach po domach, wołając "Cukierek albo psikus!".

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk