Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
Reklama

Warto zajrzeć do Strumienia

Email Drukuj

"Warto zajrzeć do Strumienia"- tym razem tak brzmi nie tylko zaproszenie do odwiedzania tego urokliwego miasteczka i jego okolic, ale także tytuł oryginalnego, wielotematycznego książkowego przewodnika będącego zarazem scenariuszem gry strategicznej...

 

Etapy poznawania gminy i zarazem rundy gry dotyczą między innymi: położenia miejscowości, czasu budowania czyli ekonomii, zasług dla mieszkańców, działalności stowarzyszeń, zespołów artystycznych, sportu klubowego i amatorskiego, edukacji i kultury, bezpieczeństwa, ideałów i wartości promowanych twórczo. Publikacja zakłada aktywizację wszystkich pokoleń społeczności lokalnej i budowanie dobrego klimatu wokół Małej Ojczyzny i Śląska Cieszyńskiego. Dlatego można w tej publikacji znaleźć opowiadanie o harcerzach przygotowujących wakacje w Strumieniu- dla najmłodszych czytelników i ciekawy quiz sprawdzający wiedzę- dla najbardziej uważnych. Bogaty zapis fotograficzny miejsc  i wydarzeń sprawia, że książka ma atrakcyjną szatę graficzną. . Książka powstała w ramach projektu „Promocja Gminy Strumień poprzez wydanie publikacji informacyjno- promocyjnej dotyczącej obszary LGD Cieszyńska Kraina  i Gminy Strumień” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
-1 #3 loko 2013-11-28 23:25
czytałem ogladałem takie sobie. w sklai 0-10, dam 3. Rzuciłem na sterte z folderami i tyle,
 
 
+6 #2 Alex 2013-11-28 18:43
Chyba nie to samo i nie tak samo, warto zajrzeć do książki
 
 
-1 #1 jurek 2013-11-28 11:46
fajnie ale jedno i to samo. ilez można
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk