Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Przyszłość zapisana w wosku – Andrzejki w prucheńskiej świetlicy

Email Drukuj

Obchodzenie Andrzejków to tradycja, którą bardzo lubimy. W zaciszu naszej świetlicy czytamy znaki, które mówią o naszej przyszłości...

W tym roku poza tradycyjnymi wróżbami z butami i imionami, laliśmy wosk, a potem rzucaliśmy cienie na ścianę, próbując zinterpretować „co to wyszło”. A wychodziły rozmaite kształty: palmy i egzotyczne ryby być może sugerowały zagraniczne i odległe podróże, pojawiały się też konie, psy i koty, a także małe ludziki, więc może w przyszłym roku ktoś doczeka się upragnionego braciszka albo siostrzyczki? Towarzyszył nam przy zabawie rewelacyjny humor! Na przyszłorocznych andrzejkach sprawdzimy, czy przepowiednie z tego roku się spełnimy.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z Andrzejek obchodzonych w Świetlicy Środowiskowej w Pruchnej.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk