Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_01
Reklama

Szachowy Puchar "Żabiego Kraju" - 1 turniej

Email Drukuj

W minioną sobotę 1 marca 2014 r. w Szkole Podstawowej w Strumieniu rozegrano pierwszy turniej z cyklu II Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar "Żabiego Kraju" - Strumień 2014...

 W turnieju głównym rozgrywanym pod honorowym patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek do szachownic zasiadło rekordowe 49 szachistek i szachistów. Zwyciężył Kamil Kubica (StI EUROBESKIDY Łodygowice) wyprzedzając zwycięzcę zeszłorocznego cyklu Macieja Mroziaka (KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice) oraz Wojciecha Ulrycha (StI EUROBESKIDY Łodygowice). Jedyny (sic!) reprezentant Strumienia Mariusz Ochodek zajął 10 miejsce.

Komplet wyników:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_751/results.html?l=pl&tb=10_

W rozegranym równolegle turnieju dzieci do lat 12 zwyciężył Grzegorz Paterman (MKSz Rybnik), drugie miejsce zajął Paweł Distel (LKS Strażak Zabrzeg), a trzecie Mateusz Dziendziel (Pawłowice Śląskie). Strumień reprezentowało sześciu młodych szachistów

Komplet wyników:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_752/results.html?l=pl&tb=10_

Kolejny turniej rozegrany zostanie w niedzielę 6 kwietnia w nowej siedzibie MGOK-u przy ulicy Młyńskiej 14.
Szczególnie gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków królewskiej gry z Gminy Strumień do wzięcia w nim udziału!

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk