Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

Nagroda dla Gminy Strumień wręczona

Email Drukuj

Burmistrz Strumienia Anna Grygierek odebrała w środę (16.11) z rąk Aleksandry Banasiak, członka Zarządu Województwa Śląskiego nagrodę w konkursie „Przyjazna wieś” na najlepszy projekt zrealizowany na terenach wiejskich za unijne pieniądze...

 

W konkursie ogłoszonym przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich przyznano nagrody w trzech kategoriach: infrastruktura techniczna, społeczna i ekologiczna. Gmina Strumień zdobyła trzecie miejsce w kategorii „infrastruktura techniczna” za sieci infokiosków oraz telecentrów zlokalizowanych w świetlicach środowiskowych. Nagrodą w konkursie jest sprzęt sportowy.

Ponadto podczas konferencji wręczono również nagrody  w konkursie „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne” . Pierwsze miejsce zajął Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Grodziec Śląski,  a drugie pani Ewa Nogowczyk z Wisły.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk