Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
Reklama

Płyta "Na zesłaniu" dostępna online

Email Drukuj

 

Zespół 8 lat w Tybecie udostępnił swój debiutancki album EP "Na zesłaniu" w całości do darmowego odsłuchania w serwisie soundcloud.com...

 

Płyta jest również dostępna do zakupienia w wersji fizycznej w cenie 20 zł. Chętnych do jej zakupienia prosimy o kontakt pod adresem e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

--

8 lat w Tybecie - Polski, brudny, surowy, energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego. To zespół, który ciągle ewoluuje i nastawiony jest na nieustanny rozwój. Znakiem rozpoznawczym zespołu w ostatnim czasie stają się surowe, rockowe brzmienia gitar i energiczne, proste riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej. Centralnym punktem nadającym niepowtarzalny charakter muzyce 8lwt są jednak proste, ale niebanalne teksty z głębokim obciążonym bagażem emocjonalnym przekazem. Zespół gra wyłącznie muzykę autorską.

8lwt jest aktywny scenicznie od 2005 roku i od tego czasu pracował nad własnym brzmieniem i niepowtarzalnym klimatem swojej twórczości. Efektem tej pracy jest wydana w listopadzie 2013 debiutancka EPka "Na zesłaniu".

"Na zesłaniu" to 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut. Tytułowy utwór można było jeszcze przed premierą albumu usłyszeć kilkakrotnie na antenie Radiowej Trójki, został także odnotowany w listach przebojów mniejszych, niezależnych rozgłośni radiowych.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk