Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
Reklama

Kolejny projekt LUTNI

Email Drukuj

 

 

Chór Mieszany Towarzystwa Śpiewaczego LUTNIA im Jana Orszulika w Strumieniu w maju realizuje kolejny, trzeci już projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej...

 

 

Realizacja działań była możliwa dzięki pomocy Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, bowiem to do niego LUTNIA
skierowała projekt pt. Dobre wnętrze - dobry dźwięk - wyposażenie siedziby TOWARZYSTWA ŚPIEWACZEGO LUTNIA IM. JAN ORSZULIKA W STRUMIENIU szansą na poprawę warunków muzycznego rozwoju”

W ramach operacji siedzibę Towarzystwa znajdującą się na ul. Młyńskiej 14 wyposażono w 40 tapicerowanych krzeseł, sprzęt grający, profesjonalny zestaw świateł scenicznych, aparat fotograficzny, kanapy i stoliki, teczki do biblioteki nutowej, segregatory oraz w elementy kompletujące zaplecze kuchenne: termosy, czajniki, warnik, talerze, szklanki, sztućce, obrusy. Całkowita wartość projektu to ponad 18 000 złotych, wkład własny Towarzystwa wynosi 20%.

W ciągu ostatnich trzech lat Towarzystwo, za pośrednictwem Lokalnej Grypy Działania „Cieszyńska Kraina”, zrealizowało trzy projekty. W ramach operacji m.in. zakupiono stroje i pokrowce dla wszystkich chórzystów, wydano płytę „Sacrum”, zrealizowano kilka koncertów (w tym koncert jubileuszowy), nagrano profesjonalny teledysk i wyposażono siedzibę Towarzystwa. Na wszystkie działania Towarzystwo wydało ponad 55 000 złotych. Zrefundowana kwota wyniosła ponad 44 000 zł.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk