Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Jak walczyć z uciążliwymi gryzoniami w domu?

Email Drukuj

 

Własny dom za miastem z dużym ogrodem jest marzeniem dla wielu z nas. Kiedy jednak to marzenie staje się rzeczywistością, uciążliwe gryzonie mogą zepsuć nam przyjemność z relaksu na świeżym powietrzu na własnej posesji. Jak się ich pozbyć? ...Nieproszeni goście
Przydomowy ogród może być ostoją spokoju, gdzie będziemy mogli wypocząć po ciężkim dniu w pracy lub bawić się z całą rodziną. Niemniej, nasz spokój może zostać zaburzony przez nieproszone zwierzęta, zwłaszcza gryzonie, które psują równo przystrzyżony trawnik, czy grządki warzywne i rabaty kwiatowe. We własnym domu możemy nie mieć spokoju, słysząc buszujące w garażu lub piwnicy gryzonie - myszy i szczury. Wielu z nas zwyczajnie boi się takich zwierząt. Na szczęście, można z nimi skutecznie walczyć. W tym celu należy wykorzystać specjalne odstraszacze gryzoni.

Gdzie je kupić?
Oferuje je m.in. serwis http://importmania.pl, który współpracuje z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi producentami odstraszaczy. W sklepie tym kupimy najwyższej jakości urządzenia, w korzystnych, konkurencyjnych cenach, bardzo skuteczne w działaniu.

Raz na zawsze pozbądź się myszy i szczurów
W domach znajdujących się blisko pól, często w garażach, komórkach w ogrodzie czy w piwnicach, zamieszkują myszki lub szczury. Pozbycie się tych niezbyt przyjaznych gryzoni jest trudne. Istnieje wiele metod. Bardzo skutecznym sposobem jest wykorzystanie ultradźwiękowego odstraszacza gryzoni Eliminatora 1. Działa na myszy, szczury, a także mrówki, pająki i inne insekty. Pozwoli na szybkie pozbycie się myszy z domu lub z piwnicy, podobnie jak owadów. Odstraszacz jest bardzo skuteczny, bowiem zniechęca raz na zawsze szkodniki do przebywania na terenie, na którym się znajduje. Jednocześnie urządzenie Eliminator 1 nie jest szkodliwe dla ludzi, psów czy kotów. Zasada działania odstraszacza polega na wysyłaniu fal ultradźwiękowych o zmiennych parametrach, które atakują system słuchowy i nerwowy gryzoni oraz owadów. Nie mogąc znieść takiej sytuacji, nieproszeni goście wynoszą się z chronionego przez odstraszacz terenu, a my możemy cieszyć się domem wolnym od myszy, szczurów, much, mrówek, pająków czy karaluchów. Nie musimy przy tym angażować się w likwidację gryzoni i owadów. Wystarczy włączyć eliminator i gotowe.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk