Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_05
Reklama

Nowoczesny serwis pracy w Strumieniu

Email Drukuj

Rekrutacja prowadzona przez Internet jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach. Rekrutacja on‑line niesie ze sobą korzyści zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników. Na potrzeby mieszkańców Strumienia oraz okolic powstał serwis lokalnych ogłoszeń o pracę, którego zadaniem jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych, a także pomoc osobom poszukującym pracy...

 

 

Dla pracowników

W serwisie praca-strumien.pl znajdują się ogłoszenia o pracę ze Strumienia oraz okolic. Oferty są ułożone według daty opublikowania w serwisie. Jeżeli użytkownik szuka pracy w konkretnym zawodzie bądź w danej miejscowości może sprecyzować zakres poszukiwań korzystając z wyszukiwarki. Osoby zainteresowane otrzymywaniem ciekawych ofert pracy mogą skorzystać z funkcji newslettera, która umożliwia otrzymywanie ofert pracy na danym stanowisku.

Poniżej listy ofert zostały zamieszczone porady, które opracowują specjaliści z zakresu HR, prawnicy, dziennikarze. Wskazówki podzielono na dwie kategorie. Pierwsza jest skierowana do pracodawców, natomiast druga do pracowników oraz osób poszukujących pracy. Porady ukazują się co najmniej raz w miesiącu, a swoim zakresem obejmują zagadnienia: stosunku pracy, warunków oraz form zatrudnienia, rozmowy kwalifikacyjnej, praw pracownika, obowiązków pracodawcy. Porady są unikalne co oznacza, że każda wskazówka jest specjalnie przygotowywana do danego serwisu. Dla osób zainteresowanych otrzymywaniem najnowszych porad powstał profil na Facebooku (https://www.facebook.com/strumien.praca) oraz na Google+ (https://plus.google.com/+Praca-strumienPl/posts). Wystarczy polubić profil na jednym z powyższych serwisów, aby otrzymywać porady na bieżąco.

Dla pracodawców

Portal praca-strumien.pl jest jednym z serwisów należących do Regionalnych Portali Pracy. Portale odwiedza coraz więcej użytkowników, co sprawia, że dodawanie ogłoszeń jest skuteczne. Pracodawca, który zdecyduje się na dodanie oferty powinien zarejestrować się, dodać ogłoszenie, a następnie dokonać przelewu. Cały proces zajmuje około 5 minut. Koszt dodania ogłoszenia wynosi 20 złotych netto, a sama oferta może zostać opublikowana na łamach serwisu przez okres 90 dni. Jeżeli pracodawca zdecyduje się na wykupienie abonamentu, wówczas koszt dodania oferty maleje nawet do 3 złotych. Jak się okazuje skuteczne dodawanie ogłoszeń wcale nie musi być drogie.

Portal jest stosunkowo nowy, ale cieszy się dużym zainteresowaniem wśród internautów. Planowana jest dalsza promocja serwisu na portalach społecznościowych.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk