Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

Koncert dla Waldka - ogłoszenie wyników zbiorki

Email Drukuj

 

Ogłoszenie wyników zbiórki publicznej dla Waldka...

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+9 #5 bigbit 2014-09-30 10:46
Piszesz "ciastkami myślącymi, że to wyżerka". Dużo się mówi o stworzeniu sztucznej inteligencji, ale nie spodziewałem się, że to właśnie ciastka pierwsze zaczną myśleć. Stąd zrozumiały jest Twój sprzeciw, co do ich zjadania - nie powinno się pożerać myślących istot. A może chciało Ci się, jak to ładnie ująłeś, "rzygać" bo sam cichaczem zjadłeś za dużo myślących ciastek? To chyba nie zadziała tak, że od zjadania myślących ciastek sam zaczniesz myśleć, a szkoda. Gdyby każdy wrzucił piątkę, żeby uzbierać 14 tys. musiałoby być 2800 ludzi, a to oznacza, że w całym parku od drogi po kaflarnię musieliby stać głowa przy głowie. Gratulacje dla organizatorów i wszystkich super ludzi biorących udział w akcji.
 
 
-5 #4 obserwator 2014-09-30 09:41
Do Kuli. Taaaaa Ty za to umiesz pisać "na ucz" hahahaah :D
 
 
+7 #3 Kuli 2014-09-29 22:22
Do obserwator. A ty najlepiej idż do szkoły i na ucz się pisać, bo błędy robisz wieśniaku ze swi.
 
 
-15 #2 obserwator 2014-09-29 20:57
Brawo dla organizatorów ? ja bym kasował za kade dobro na tej imprezie.Jak widziałem te sępy stojące za popkonem i ciastkami myślącymi ze to wyzerka za darmo to rzygać mi się chce(przeważnie osoby starsze) zaledwie 14000 z drobnymi zebranymi na takiej imprezie to jest śmiech na sali WSTYD WSTYD WSTYD!!!!! byłem i widziałem ile ludzi było i nie trzeba być geniuszem żeby przeliczyć ile ludzie dawali przeciętnie 5 zł to jest max.Mieszkam w Strumieniu i jest mi wstyd.Na lipnej staromiejskiej wiośnie za kazdy badziew trzeba płacic duże pieniądze a tu przyszły wieśniaki i się nażarli za darmo.Dzięki za uwagę i pozdrawiam tych zdroro myślących.
 
 
+12 #1 John 2014-09-29 19:10
Brawa dla organizatorów!! !!
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk