Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

Henryka Kucharczyk - kandydatka do rady powiatu

Email Drukuj

 

Szanowni Państwo

Od urodzenia mieszkam w Strumieniu. Kocham nasze miasteczko i Śląsk Cieszyński. Jestem mężatką, matką czwórki dorosłych dzieci, z których jestem niezwykle dumna.
Mam w Opolu dwoje wnuków Oliwkę i Piotrusia, a niedługo moja rodzina się jeszcze powiększy. Przez wiele lat po studiach mgr na Uniwersytecie Śląskim na wydziale pedagogiczno-artystycznym pracowałam w SP w Bąkowie jako nauczycielka...

 

 

Obecnie jestem na emeryturze, ale dalej działam w dziedzinie edukacji prowadząc jako moderator kursy dla nauczycieli i rodziców na Internetowym Uniwersytecie Mądrego Wychowania. Kocham dzieci, uwielbiam czytać i od wielu lat jestem wolontariuszką kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom współpracując z Fundacją ABCXXI , gdzie jako koordynator wojewódzki zachęcam rodziców, nauczycieli,  pedagogów, bibliotekarzy do głośnego czytania dzieciom, bo udowodniono już naukowo, że to niezwykła, najprostsza i najtańsza inwestycja w przyszłość naszych dzieci oraz ich prawidłowy emocjonalny rozwój.

Jestem i zawsze byłam bezpartyjna, z polityką do tej pory nie miałam wiele wspólnego i długo trwało zanim Komitetowi Wyborczemu CIS udało się namówić mnie do kandydowania. Jednak Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa to ugrupowanie, z którym jest mi po drodze, to ludzie, którzy są społecznikami, odznaczają się uczciwością, szacunkiem, sprawiedliwością społeczną, pracowitością oraz hołdowaniem wartościom i zasadom, które i ja wyznaję. Myślę, że czas najwyższy na zmiany i postawienie na ludzi, dla których wartości są najważniejsze. Taką osobą jest przewodniczący CIS – p. Ryszard Macura, który kandyduje na Burmistrza Cieszyna, co popieram w całej rozciągłości. Ja ze swej strony niczego nie obiecuję, ale jeśli Szanowni Wyborcy okażą mi zaufanie i wybiorą mnie do Rady Powiatu, to zaręczam, że zrobię wszystko, aby pieniądze na szczeblu powiatowym były wykorzystywane  efektywnie, mądrze, solidarnie i uczciwie, szczególnie dla naszej małej społeczności lokalnej i nie będą trwonione na bezsensowne inwestycje i działania. Mam wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji, oświaty i kultury, ale mam także potencjał i chęć działania dla dobra innych, który wykorzystam z wielkim oddaniem jeśli zostanę obdarzona zaufaniem i wejdę do Rady Powiatu.

O Komitecie Wyborczym CIS można szerzej poczytać na http://www.cis.cieszyn.pl

Zachęcam do wzięcia sprawy w swoje ręce i 16 listopada udanie się na wybory samorządowe, bo nic o nas bez nas. To od Was zależy kto i z jakim programem zasiądzie w samorządzie Strumienia, powiatu i województwa.

Proszę o głos lista nr 24 pozycja 4.

Z poważaniem Henryka Kucharczyk

 


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk