Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Wygrana w sparingu z Gwiazdą

Email Drukuj

W rozegranym dziś sparingu w Strumieniu drużyna Cezarego Kałużnego pokonuje zespół występujący w klasie okręgowej Gwiazdę Skrzyszów 2:1...

 

 

 

Wisła Strumień - Gwiazda Skrzyszów 2:1 (1:1)

Skład Wisły: Grabowski, Potrząsaj, Masłowski K. (46min. Indyk), Kubaczka, Polit D., Bawoł, Papliński, Szczerbiak, Lang, Danel (46min. Gandor), Różankowski.

Bramki zdobyli: Bawoł Mateusz (35min.), Różankowski Kamil (74min.)

Kolejny mecz sparingowy drużyna "Wisły" Strumień rozegra w najbliższą niedzielę 15 marca 2015 r. o godz. 14:00 w Strumieniu z LKS Baranowice.


W dniu dzisiejszym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Pawłowicach swój pierwszy mecz sparingowy rozegrali juniorzy Wisły Strumień z GKS Pniówek Pawłowice, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Zdobywcą dwóch bramek dla naszej drużyny był Daniel Krystian (3min. i 34min.)

Skład Wisły: testowany zawodnik (41min. testowany zawodnik), testowany zawodnik, Szast, Indyk (41min. Szkucik), Janowski, (20min. Opalski D.), Stec (30min. Pietrzyk), Kurpas, Czakon (30min. Fabian), Gandor, Szczypka (30min. Staroń J.), Danel.

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk