Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Zaczęli przygotowania

Email Drukuj


W dniu wczorajszym drużyna seniorów Wisły Strumień rozpoczęła przygotowania do rozgrywek skoczowskiej A klasy w sezonie 2015/16...

 

 

Na pierwszym treningu zabrakło trenera Cezarego Kałużnego, który powróci z wczasów z nad morza w przyszłym tygodniu. Pierwsze zajęcia, które odbyły się na boisku w Strumieniu przeprowadził Marcin Niebisz, a wzięło w nim udział 9 zawodników.Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu  (wtorek i czwartek o godz. 19.00) oraz sparing.

W okresie przygotowawczym  podopieczni Cezarego Kałużnego zaplanowali rozegranie trzech spotkań sparingowych:

25.07.2015 r. (sobota godz. 17.00) Wisła Strumień - Beskid Skoczów II
28.07.2015 r. (wtorek godz. 18.00) BTS Rekord Bielsko-Biała U19 - Wisła Strumień
1.08.2015 r. (sobota godz. 18.00) Wisła Strumień - Zryw Bzie

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
-1 #13 eneduerabe 2015-07-20 10:05
Nikt nikogo nie broni ;) ale widać wasze kompleksy że wam się nie chce - chłopakom ze strumienia. to śmiech. Wolicie sie szlajać i nie trenowaćo brażeni na cały świat - zbawione gwiazdy ! za 50 zł
 
 
0 #12 kibic 2015-07-19 14:55
Ostatni mecz Strumień rozegrał na pucharze burmistrza, chyba, że chodzi Ci o mecz ligowy. Na pucharze grało 4 chłopaków ze Strumienia z juniorów.
 
 
+1 #11 bobi 2015-07-18 12:03
Widzę tylko komentarze ludzi z Pawlowic broniących zarzad. .. Piszcie co chcecie ale my Kibice tez Wolimy oglądać chłopaków z Strumienia a jak byłem na meczu ostatnio to tylko Indyk z Strumienia...
 
 
+1 #10 Kibic 2015-07-18 08:42
Lecho żona mu zabroniła bo jest z Zabłocia heh pantoflarz. Ustin zrezygnował z gry ze względu na biegi itp zreszta sam ma ładnych kilka lat i niencjcenryzyko wac kontuzji. Cholewki dostali prace na kopalni i się wypieli a drugi żona z zablocia i to samo co z Lechem. A reszta woli ćpać i pic
 
 
0 #9 Wojak 2015-07-17 12:04
Matis nie trenuje w Chybiu z tego co wiem a co do chłopaków tylko oni zostali w tym klubie i grają dla miasta za darmo wy macie jeszcze problemy gdzie Lecho cholewiki ustiny itd? Więc pomyslcie zanim coś napiszecie...
 
 
0 #8 eneduerabe 2015-07-17 11:04
Gra = Relax. Jak można rządać od klubu w A klasie minimum 200 zł za mecz. I jeszcze głupie tłumaczenia bo w Chybiu płacą. Owszem bo w Gminie Chybie jest tylko jeden klub a w Gminie Strumień 5 ! Proste ? Proste ! Tłumaczenia bo oni dostawaja pieniądze za dojazd - no bo dojeżdżają to dostają pieniądze na paliwo a pomimo tego nic nie otrzymują. To takie trudne do zrozumienia ? 3 ludzi ze Strumienia chce ustawić klub do pionu. To sa jakieś Kpiny. Chłopaki jesteście na miejscu macie możłiwość trenowania. Nie ponosicie żadnych kosztów. Czasu na dojazdy. A pomimo to jak to nazywacie zaciąg "chłopaki grają z wami już ładnych kilka lat" potrafią przyjechać na trening a wy w domach siedzicie - obrażeni. To jest po prostu cykr na kółkach. Temu ten Klub nie funkcjonuje normalnie - bo wasze Ambicje są wygórowane - chcecie osiągnąć coś co jest nie osiągalne.
 
 
-5 #7 Strumiyniok 2015-07-16 11:07
Różan od Ciebie każdy Junior je Lepszy nawet GAWRON !
 
 
-1 #6 Strumiyniok 2015-07-16 10:29
Cytuję enedeurabe:
Bo to są chłopaki którzy nie mają HonoRu. Wolą grać gdzieś po wsiach niż reprezentować swoje miasto. Wiadomo że w StRumieniu się nie przelewa, ale na tym etapie powinno być to zaszczytem że mogę reprezentować swoje miasto. Coraz więcej ludzi z lokalnej piłki robi z tego biznes, płaci piłkarzykom "gwiazdeczkom" kolosalne pieniądze a potem młodzież tak jak w tym przypadku która w życiu nic nie osiągneła chce zarabiać tak samo. I potem tak to wygląda rotacje po klubach, latanie po wsiach za dodatkową stówką mimo iż robota na kopalni a z przodu 4. Na takim etapie piłka nożna - powinna być samą przyjemnością - granie dla siebie - granie dla znajomych, rodziców, przyjaciół. Ale ok zawsze można wybrać inny klub - klub który oferuje ci więcej (50 zł) Dobrze że piłkarską "karierę" zakończyłem na etapie klubu Serie A i już 3 lata temu zawiesiłem buty do grania na kołek. Przynajmniej nie mam WSTYDU że muszę reprezentować inne barwy niż te w których stawiałem pierwsze kroki. Tym bardziej rywala zza miedzy. Gwiazdeczki ze StRumienia - najpierw zastanówcie się dwa razy co wam dał StRumieński Klub albo co zawdzięczacie tym wszystkim ludziom zanim kopniecie ich w przysłowiowy tyłek


Mosz 100% racji ! Som bym lepij tego nie ujoł !
Czorny po Tobie to bym sę tego nie spodziywoł ! Ty co za Ruchym jesteś chybii żeś nienawidzioł i żeś loł chybianów teraz idziesz grać do tej wjoski !
Różan - mniej dymu a bydzie dobrze ! Byłeś w Puńcowie i żeś tam nic nie pogroł. Robotę mosz na kopalni teroz dziynki Strumienowi i zas trzepoczesz pióra jak przepiórka która znosi jajo ! Masakra !
Indyk - kolejno gwiazda któro obrażo się na Strumiyń !
Chłopoki Wstyd mi za wos naprowdę ! Trzymiecie się razym a odpieprzocie taki cyrki. Nic ino współczuć
 
 
-2 #5 Kibic 2015-07-16 09:47
Minusujcie dalej sama prawde GWIAZDECZKI !!
 
 
0 #4 enedeurabe 2015-07-16 08:01
Bo to są chłopaki którzy nie mają HonoRu. Wolą grać gdzieś po wsiach niż reprezentować swoje miasto. Wiadomo że w StRumieniu się nie przelewa, ale na tym etapie powinno być to zaszczytem że mogę reprezentować swoje miasto. Coraz więcej ludzi z lokalnej piłki robi z tego biznes, płaci piłkarzykom "gwiazdeczkom" kolosalne pieniądze a potem młodzież tak jak w tym przypadku która w życiu nic nie osiągneła chce zarabiać tak samo. I potem tak to wygląda rotacje po klubach, latanie po wsiach za dodatkową stówką mimo iż robota na kopalni a z przodu 4. Na takim etapie piłka nożna - powinna być samą przyjemnością - granie dla siebie - granie dla znajomych, rodziców, przyjaciół. Ale ok zawsze można wybrać inny klub - klub który oferuje ci więcej (50 zł) Dobrze że piłkarską "karierę" zakończyłem na etapie klubu Serie A i już 3 lata temu zawiesiłem buty do grania na kołek. Przynajmniej nie mam WSTYDU że muszę reprezentować inne barwy niż te w których stawiałem pierwsze kroki. Tym bardziej rywala zza miedzy. Gwiazdeczki ze StRumienia - najpierw zastanówcie się dwa razy co wam dał StRumieński Klub albo co zawdzięczacie tym wszystkim ludziom zanim kopniecie ich w przysłowiowy tyłek
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk