Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi trampkarzy (sezon 2015/2016)

Email Drukuj

Rozgrywki III ligi - trampkarzy w sezonie 2015/2016



Tabela III ligi - trampkarze (sezon 2015/2016)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 RKS Chybie
22
55
113
18
2 LKS Goleszów
22
49
67
18
3 LKS Brenna
22
45
64
18
4 WSS Wisła
22
41
61
28
5 LKS Pogwizdów
22
41
50
36
6 KKS Zebrzydowice
22
30
38
64
7 KS Ustroń
22
28
42
51
8 KP Istebna
22
26
47
60
9 LKS Pielgrzymowice
22
26
47
66
10 LKS Simoradz
22
25
43
48
11 LKS Strumień
22
8
19 72
12 LKS Kończyce Małe
22
5
22
134


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2015/2016)


ZAWODNIK
BRAMKI
1
Moj Domimik
4
2 Tekla Kamil
4
3 Lapczyk Kacper
3
4 Ochodek Dominik
3
5 Płonka Patryk
2

 

Wyniki rozgrywek III ligi - trampkarzy w sezonie 2015/2016


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 22.08.2015 r. godz. 10:00
KP  Istebna - LKS  Simoradz 2:8
WSS  Wisła - LKS  Pogwizdów 7:1
KS  Ustroń - KKS  Zebrzydowice 1:5
LKS  Brenna - RKS  Chybie 2:4
LKS  Strumień - LKS  Kończyce  M. 0:9
LKS  Pielgrzymowice  - LKS  Goleszów 2:2

Kolejka 2 - 25.08.2015 r. godz. 15:30

KP  Istebna - WSS  Wisła 0:4
LKS  Pogwizdów - KS  Ustroń 3:0 w.o.
KKS  Zebrzydowice - LKS  Brenna 0:1
RKS  Chybie - LKS  Strumień 8:1
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pielgrzymowice 1:2
LKS  Simoradz - LKS  Goleszów 1:1

Kolejka 3 - 29.08.2015 r. godz. 10:00
KS   Ustroń - KP  Istebna 0:4
LKS  Brenna - LKS  Pogwizdów 6:0
LKS  Strumień - KKS  Zebrzydowice 1:2
LKS  Pielgrzymowice - RKS  Chybie 2:7
LKS  Goleszów - LKS  Kończyce  M. 5:0
WSS  Wisła - LKS  Simoradz 4:0

Kolejka 4 - 5.09.2015 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pielgrzymowice 1:4
LKS  Pogwizdów - LKS  Strumień 3:0
KP  Istebna - LKS  Brenna 0:1
WSS  Wisła - KS   Ustroń 4:2
LKS  Simoradz - LKS  Kończyce  M. 6:1
RKS  Chybie - LKS  Goleszów 3:1

Kolejka 5 - 12.09.2015 r. godz. 10:00
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Pogwizdów 4:1
LKS  Goleszów - KKS  Zebrzydowice 6:0
LKS  Kończyce  M. - RKS  Chybie 0:11
KS   Ustroń - LKS  Simoradz 0:2
LKS  Brenna - WSS  Wisła 4:1
LKS  Strumień - KP  Istebna 1:3

Kolejka 6 - 19.09.2015 r. godz. 10:00
WSS  Wisła - LKS  Strumień 4:1
KS  Ustroń - LKS  Brenna 1:3
LKS  Simoradz - RKS  Chybie 3:2
KKS  Zebrzydowice - LKS  Kończyce  M. 10:0
LKS  Pogwizdów - LKS  Goleszów 1:1
KP  Istebna - LKS  Pielgrzymowice 2:5

Kolejka 7 - 26.09.2015 r. godz. 10:00
RKS  Chybie - KKS  Zebrzydowice 9:0
LKS  Brenna - LKS  Simoradz 0:0
LKS  Strumień - KS   Ustroń 3:5
LKS  Pielgrzymowice - WSS  Wisła 0:1
LKS  Goleszów - KP  Istebna 6:0
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pogwizdów 1:10

Kolejka 8 - 3.10.2015 r. godz. 10:00
LKS  Simoradz - KKS  Zebrzydowice 1:2
LKS  Pogwizdów - RKS  Chybie 1:2
KP  Istebna - LKS  Kończyce  M. 6:1
WSS  Wisła - LKS  Goleszów 1:2
KS  Ustroń - LKS  Pielgrzymowice 3:1
LKS  Brenna - LKS  Strumień 4:0

Kolejka 9 - 10.10.2015 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pogwizdów 0:3
RKS  Chybie - KP  Istebna 4:0
LKS  Kończyce  M. - WSS  Wisła 1:1
LKS  Goleszów - KS  Ustroń 5:0
LKS  Pielgrzymowice  - LKS  Brenna 0:4
LKS  Strumień - LKS  Simoradz 0:3

Kolejka 10 - 17.10.2015 r. godz. 10:00
KP  Istebna - KKS  Zebrzydowice 0:2
WSS  Wisła - RKS  Chybie 2:0
KS   Ustroń - LKS  Kończyce  M. 9:0
LKS  Brenna - LKS  Goleszów 1:1
LKS  Strumień - LKS  Pielgrzymowice 1:1
LKS  Simoradz - LKS  Pogwizdów 2:3

Kolejka 11 - 24.10.2015 r. godz. 10:00

LKS  Kończyce  M. - LKS  Brenna 0:8
RKS  Chybie - KS  Ustroń 7:0
KKS  Zebrzydowice - WSS  Wisła 2:1
LKS  Pogwizdów - KP   Istebna 4:2
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Simoradz 6:1
LKS  Goleszów - LKS  Strumień 5:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 9.04.2016 r. godz. 10:00
LKS  Kończyce M. - LKS  Strumień 3:3
RKS  Chybie - LKS  Brenna 2:0
LKS  Goleszów - LKS  Pielgrzymowice 4:0
LKS  Pogwizdów - WSS  Wisła 1:0
KKS  Zebrzydowice - KS  Ustroń 1:0
LKS  Simoradz - KP  Istebna 3:3

Kolejka 13 - 16.04.2016 r. godz. 10:00

KS  Ustroń - LKS  Pogwizdów 1:2
LKS  Strumień - RKS  Chybie 0:8
LKS  Goleszów - LKS  Simoradz 4:0
LKS  Brenna - KKS  Zebrzydowice 6:0
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Kończyce M. 6:0
WSS  Wisła - KP  Istebna 2:0

Kolejka 14 - 23.04.2016 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - LKS  Strumień 1:0
LKS  Kończyce M. - LKS  Goleszów 0:7
LKS  Pogwizdów - LKS  Brenna 2:2
RKS  Chybie - LKS  Pielgrzymowice 10:0
LKS  Simoradz - WSS  Wisła 0:3
KP  Istebna - KS  Ustroń 2:3

Kolejka 15 - 30.04.2016 r. godz. 10:00
LKS  Strumień - LKS  Pogwizdów 0:2
LKS  Goleszów - RKS  Chybie 2:2
LKS  Kończyce M. - LKS  Simoradz 3:4
KS  Ustroń - WSS  Wisła 1:0
LKS  Brenna - KP  Istebna 1:2
LKS  Pielgrzymowice - KKS  Zebrzydowice 8:1

Kolejka 16 - 7.05.2016 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - LKS  Goleszów 1:3
RKS  Chybie - LKS  Kończyce M. 11:0
LKS  Pogwizdów - LKS  Pielgrzymowice 3:0
LKS  Simoradz - KS  Ustroń 0:1
WSS  Wisła - LKS  Brenna 2:3
KP  Istebna - LKS  Strumień 1:1

Kolejka 17 - 14.05.2016 r. godz. 10:00
LKS  Goleszów - LKS  Pogwizdów 2:1
RKS  Chybie - LKS  Simoradz 1:0
LKS  Kończyce M. - KKS  Zebrzydowice 1:3
LKS  Strumień - WSS  Wisła 0:2
LKS  Brenna - KS  Ustroń 4:1
LKS  Pielgrzymowice - KP  Istebna 2:5

Kolejka 18 - 21.05.2016 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - RKS  Chybie 0:4
KS  Ustroń - LKS  Strumień 1:1
LKS  Pogwizdów - LKS  Kończyce M. 2:0
LKS  Simoradz - LKS  Brenna 2:2
WSS  Wisła - LKS  Pielgrzymowice 6:0
KP  Istebna - LKS  Goleszów 1:2

Kolejka 19 - 28.05.2016 r. godz. 10:00
RKS  Chybie - LKS  Pogwizdów 3:1
KKS  Zebrzydowice - LKS  Simoradz 4:2
LKS  Strumień - LKS  Brenna 0:0
LKS  Goleszów - WSS  Wisła 2:2
LKS  Kończyce M. - KP  Istebna 0:8
LKS  Pielgrzymowice - KS  Ustroń 0:4

Kolejka 20 - 4.06.2016 r. godz. 10:00
LKS  Pogwizdów - KKS  Zebrzydowice 2:0
KS  Ustroń - LKS  Goleszów 1:2
LKS  Simoradz - LKS  Strumień 2:0
LKS  Brenna - LKS  Pielgrzymowice 2:0
WSS  Wisła - LKS  Kończyce M. 6:0
KP  Istebna - RKS  Chybie 0:6

Kolejka 21 - 11.06.2016 r. godz. 10:00
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Strumień 1:5
LKS  Pogwizdów - LKS  Simoradz 3:1
LKS  Goleszów - LKS  Brenna 0:0
LKS  Kończyce M. - KS  Ustroń 1:6
RKS  Chybie - WSS  Wisła 8:1
KKS  Zebrzydowice - KP  Istebna 3:4

Kolejka 22 - 18.06.2016 r. godz. 10:00

LKS  Brenna - LKS  Kończyce M. 10:0
KS  Ustroń - RKS  Chybie 2:1
WSS  Wisła - KKS  Zebrzydowice 7:0
KP  Istebna - LKS  Pogwizdów 2:1
LKS  Strumień - LKS  Goleszów 1:4
LKS  Simoradz - LKS  Pielgrzymowic 2:3


Damsoft Wędkarstwo-śląsk