Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_04
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2015/2016)

Email Drukuj

Rozgrywki III ligi - juniorów w sezonie 2015/2016


Tabela III ligi - juniorzy (sezon 2015/2016)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KP Istebna
22
50
85
27
2 WSS Wisła
22
47
81
21
3 LKS Strumień
22
38
51
33
4 LKS Simoradz
22
38
56
42
5 KS Ustroń
22
34
57
42
6 LKS Goleszów
22
31
62
64
7 RKS Chybie
22
30
61
51
8 LKS Kończyce Małe
22
26
62
79
9 LKS Brenna
22
26
50
73
10 LKS Pogwizdów
22
23
65
60
11 LKS Pielgrzymowice
22
22
50
70
12 KKS Zebrzydowice
22
3
13
131


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2015/2016)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Fabian Patryk
16
2 Danel Krystian
12
3 Gandor Remigiusz
6
4 Szczypka Maksymilian
5
5 Stec Dawid
3

 

Wyniki rozgrywek III ligi - juniorów w sezonie 2015/2016

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 22.08.2015 r. godz. 11:30
KP Istebna - LKS Simoradz 3:3
WSS Wisła - LKS Pogwizdów 3:0
KS Ustroń - KKS Zebrzydowice 8:0
LKS Brenna - RKS Chybie 6:1
LKS Strumień - LKS Kończyce M. 1:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 3:2

Kolejka 2 - 25.08.2015 r. godz. 17:00

KP Istebna - WSS Wisła 2:0
LKS Pogwizdów - KS Ustroń 1:1
KKS Zebrzydowice - LKS Brenna 6:2
RKS Chybie - LKS Strumień 1:1
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 3:3
LKS Simoradz - LKS Goleszów 2:2

Kolejka 3 - 29.08.2015 r. godz. 11:30
KS Ustroń - KP Istebna 0:1
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 4:4
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice 3:0
LKS Pielgrzymowice - RKS Chybie 6:0
LKS Goleszów - LKS Kończyce M. 4:2
WSS Wisła - LKS Simoradz 0:1

Kolejka 4 - 5.09.2015 r. godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - LKS Pielgrzymowice 1:3
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 1:1
KP Istebna - LKS Brenna 1:1
WSS Wisła - KS Ustroń 2:2
LKS Simoradz - LKS Kończyce M. 3:1
RKS Chybie - LKS Goleszów 5:2

Kolejka 5 - 12.09.2015 r. godz. 11:30
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 5:2
LKS Goleszów - KKS Zebrzydowice 7:0
LKS Kończyce M. - RKS Chybie 5:2
KS Ustroń - LKS Simoradz 0:5
LKS Brenna - WSS Wisła 4:0
LKS Strumień - KP Istebna 2:2

Kolejka 6 - 19.09.2015 r. godz. 11:30
WSS Wisła - LKS Strumień 1:0
KS Ustroń - LKS Brenna 2:0
LKS Simoradz - RKS Chybie 0:3 w.o.
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 1:2
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 3:1
KP Istebna - LKS Pielgrzymowice 2:5

Kolejka 7 - 26.09.2015 r. godz. 11:30
RKS Chybie - KKS Zebrzydowice 4:1
LKS Brenna - LKS Simoradz 0:5
LKS Strumień - KS Ustroń 1:0
LKS Pielgrzymowice - WSS Wisła 3:6
LKS Goleszów - KP Istebna 2:2
LKS Kończyce M. - LKS Pogwizdów 1:1

Kolejka 8 - 3.10.2015 r. godz. 11:30
LKS Simoradz - KKS Zebrzydowice 3:0 w.o.
LKS Pogwizdów - RKS Chybie 0:2
KP Istebna - LKS Kończyce M. 4:1
WSS Wisła - LKS Goleszów 7:0
KS Ustroń - LKS Pielgrzymowice 3:1
LKS Brenna - LKS Strumień 4:2

Kolejka 9 - 10.10.2015 r. godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - LKS Pogwizdów 0:9
RKS Chybie - KP Istebna 1:1
LKS Kończyce M. - WSS Wisła 0:3
LKS Goleszów - KS Ustroń 1:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 1:2
LKS Strumień - LKS Simoradz 0:1

Kolejka 10 - 17.10.2015 r. godz. 11:30
KP Istebna - KKS Zebrzydowice 5:0
WSS Wisła - RKS Chybie 5:1
KS Ustroń - LKS Kończyce M. 2:3
LKS Brenna - LKS Goleszów 0:3
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 6:1
LKS Simoradz - LKS Pogwizdów 4:2

Kolejka 11 - 24.10.2015 r. godz. 11:30

LKS Kończyce M. - LKS Brenna 1:1
RKS Chybie - KS Ustroń 2:2
KKS Zebrzydowice - WSS Wisła 0:9
LKS Pogwizdów - KP Istebna 2:8
LKS Pielgrzymowice - LKS Simoradz 0:0
LKS Goleszów - LKS Strumień 4:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 9.04.2016 r. godz. 11:30
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 2:3
RKS Chybie - LKS Brenna 9:1
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice 4:2
LKS Pogwizdów - WSS Wisła 0:6
KKS Zebrzydowice - KS Ustroń 0:8
LKS Simoradz - KP Istebna 2:0

Kolejka 13 - 16.04.2016 r. godz. 11:30

KS Ustroń - LKS Pogwizdów 3:1
LKS Strumień - RKS Chybie 1:1
LKS Goleszów - LKS Simoradz 7:2
LKS Brenna - KKS Zebrzydowice 4:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce M. 1:4
WSS Wisła - KP Istebna 0:2

Kolejka 14 - 23.04.2016 r. godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 0:7
LKS Kończyce M. - LKS Goleszów 2:5
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 4:4
RKS Chybie - LKS Pielgrzymowice 6:0
LKS Simoradz - WSS Wisła 1:5
KP Istebna - KS Ustroń 2:0

Kolejka 15 - 30.04.2016 r. godz. 11:30
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 2:1
LKS Goleszów - RKS Chybie 3:3
LKS Kończyce M. - LKS Simoradz 0:8
KS Ustroń - WSS Wisła 1:4
LKS Brenna - KP Istebna 1:12
LKS Pielgrzymowice - KKS Zebrzydowice 3:0 w.o.

Kolejka 16 - 7.05.2016 r. godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - LKS Goleszów 0:3
RKS Chybie - LKS Kończyce M. 3:3
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 3:3
LKS Simoradz - KS Ustroń 0:2
WSS Wisła - LKS Brenna 3:0 w.o.
KP Istebna - LKS Strumień 3:0

Kolejka 17 - 14.05.2016 r. godz. 11:30
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów 3:3
RKS Chybie - LKS Simoradz 3:3
LKS Kończyce M. - KKS Zebrzydowice 15:1
LKS Strumień - WSS Wisła 2:0
LKS Brenna - KS Ustroń 2:3
LKS Pielgrzymowice - KP Istebna 1:8

Kolejka 18 - 21.05.2016 r. godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - RKS Chybie 1:10
KS Ustroń - LKS Strumień 2:3
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce M. 9:1
LKS Simoradz - LKS Brenna 1:1
WSS Wisła - LKS Pielgrzymowice 5:0
KP Istebna - LKS Goleszów 4:3

Kolejka 19 - 28.05.2016 r. godz. 11:30
RKS Chybie - LKS Pogwizdów 1:1
KKS Zebrzydowice - LKS Simoradz 0:6
LKS Strumień - LKS Brenna 5:1
LKS Goleszów - WSS Wisła 1:9
LKS Kończyce M. - KP Istebna 0:5
LKS Pielgrzymowice - KS Ustroń 1:2

Kolejka 20 - 4.06.2016 r. godz. 11:30
LKS Pogwizdów - KKS Zebrzydowice 9:1
KS Ustroń - LKS Goleszów 4:2
LKS Simoradz - LKS Strumień 2:3
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 4:2
WSS Wisła - LKS Kończyce M. 9:0
KP Istebna - RKS Chybie 4:0

Kolejka 21 - 11.06.2016 r. godz. 11:30
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 3:3
LKS Pogwizdów - LKS Simoradz 7:0
LKS Goleszów - LKS Brenna 2:6
LKS Kończyce M. - KS Ustroń 8:8
RKS Chybie - WSS Wisła 1:1
KKS Zebrzydowice - KP Istebna 1:8

Kolejka 22 - 18.06.2016 r. godz. 11:30

LKS Brenna - LKS Kończyce M. 2:6
KS Ustroń - RKS Chybie 4:2
WSS Wisła - KKS Zebrzydowice 3:0 w.o.
KP Istebna - LKS Pogwizdów 6:2
LKS Strumień - LKS Goleszów 5:1
LKS Simoradz - LKS Pielgrzymowic 4:3


Damsoft Wędkarstwo-śląsk