Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
Reklama

III Osiedlowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia

Email Drukuj

Zapraszamy do udziału w III Osiedlowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia. Rozgrywki przeprowadzone zostaną na boisku ze sztuczna nawierzchnią przy Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu. W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, którzy ukończyli 17 lat. Turniej rozegrany zostanie w piątek 28 sierpnia 2015r. od godz. 18.00
Zgłoszenia pod numerem telefonu: 607469641, 793789022

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk