Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
Reklama

III Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Żabiego Kraju Strumień 2015 - wyniki

Email Drukuj

W sobotę 19 września 2015 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano piąty, przedostatni turniej z cyklu III Otwartych Mistrzostw Szachowych o Puchar Żabiego Kraju - Strumień 2015...Tym razem do szachownic zasiadło 30 szachistek i szachistów. W turnieju rozgrywanym pod honorowym patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek zwyciężył z kompletem punktów Maciej Mroziak (KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice) wyprzedzając Kamila Kubicę i Jarosława Bena (obaj StI EUROBESKIDY Łodygowice). Strumień reprezentowało czterech zawodników. Najlepszy z nich, Mariusz Ochodek zajął ósme miejsce.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4704/results.html?l=pl&tb=10_

Turniej organizowany jest w ramach projektu z zakresu wspierania rozwoju sportu i współfinansowany z dotacji Gminy Strumień.

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com jest patronem medialnym całego cyklu.

 

Foto: Paweł Jałowiczor

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk