Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

IV Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Żabiego Kraju - Strumień 2016 - Turniej 1 - wyniki

Email Drukuj

6 marca 2016 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano pierwszy, inauguracyjny turniej IV Otwartych Mistrzostw Szachowych o Puchar Żabiego Kraju - Strumień 2016...

 

W niedzielne przedpołudnie do szachownic zasiadło 45 szachistek i szachistów. W turnieju rozgrywanym pod honorowym patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek zwyciężył Kamil Kubica (StI EUROBESKIDY Łodygowice), który wyprzedził Janusza Raszkę (SSz GMINY Pawłowice) oraz Macieja Mroziaka (KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice). Strumień reprezentowało troje zawodników. Najlepszy z nich, Mariusz Ochodek zajął trzynaste miejsce.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_380/results.html?l=pl&tb=10_

Kolejny turniej zostanie rozegrany w niedzielę 17 kwietnia 2016 r.

Turniej organizowany jest w ramach projektu z zakresu wspierania rozwoju sportu i współfinansowany z dotacji Gminy Strumień.

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com jest patronem medialnym całego cyklu.

 

Foto: Paweł Jałowiczor

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk