Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2016/2017)

Email Drukuj

Rozgrywki III ligi - juniorów w sezonie 2016/2017


Tabela III ligi - juniorzy (sezon 2016/2017)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KS Ustroń
22
53
108
33
2 WSS Wisła
22
51
102
18
3 RKS Chybie
22
50
83
24
4 LKS Brenna
22
34
58
75
5 LKS Strumień
22
33
54
42
6 LKS Pogórze
22
32
48
54
7 KP Istebna
22
31
58
40
8 LKS Pogwizdów
22
29
55
59
9 LKS Kończyce Małe
22
26
68
101
10 LKS Goleszów
22
19
57
73
11 LKS Pielgrzymowice
22
16
48
97
12 LKS Pruchna
22
9
28
151


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2016/2017)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Szczypka Maksymilian
18
2 Janowski Konrad
7
3 Indyk Patryk
5
4 Czakon Szymon
4
5 Tekla Kamil
3

 

Wyniki rozgrywek III ligi - juniorów w sezonie 2016/2017

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 20.08.2016 r. godz. 12:00
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice 3:0 w.o.
LKS Pruchna - KS Ustroń 1:15
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 3:2
WSS Wisła - RKS Chybie 0:0
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe 4:3
KP Istebna - LKS Goleszów 7:1

Kolejka 2 - 27.08.2016 r. godz. 12:00

LKS Pogwizdów - WSS Wisła 0:3
LKS Goleszów - RKS Chybie 0:4
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Pruchna 7:2
KS Ustroń - LKS Brenna 8:2
KP Istebna - LKS Pogórze 2:0

Kolejka 3 - 3.09.2016 r. godz. 12:00
RKS Chybie - LKS Pogwizdów 3:0
LKS Pruchna - KP Istebna 0:11
LKS Pogórze - LKS Goleszów 5:2
LKS Strumień - KS Ustroń 1:3
WSS Wisła - LKS Kończyce Małe 14:1
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 3:1

Kolejka 4 - 10.09.2016 r. godz. 12:00
LKS Pogórze - LKS Pruchna 3:0
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów 2:0
LKS Kończyce Małe - RKS Chybie 1:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 2:3
KP Istebna - LKS Brenna 8:2
KS Ustroń - WSS Wisła 2:2

Kolejka 5 - 17.09.2016 r. godz. 12:00
RKS Chybie - KS Ustroń 2:1
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 3:3
LKS Pruchna - LKS Goleszów 1:8
LKS Strumień - KP Istebna 0:6
WSS Wisła - LKS Pielgrzymowice 6:2
LKS Brenna - LKS Pogórze 4:1

Kolejka 6 - 24.09.2016 r. godz. 12:00
LKS Pruchna - LKS Brenna 2:3
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 3:2
LKS Pogórze - LKS Strumień 0:2
LKS Pielgrzymowice - RKS Chybie 6:3
KS Ustroń - LKS Pogwizdów 10:2
KP Istebna - WSS Wisła 1:0

Kolejka 7 - 1.10.2016 r. godz. 12:00
RKS Chybie - KP Istebna 0:1
LKS Strumień - LKS Pruchna 10:1
WSS Wisła - LKS Pogórze 2:0
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Kończyce Małe - KS Ustroń 4:4
LKS Brenna - LKS Goleszów 5:1

Kolejka 8 - 8.10.2016 r. godz. 12:00
LKS Pruchna - WSS Wisła 0:3
LKS Pogórze - RKS Chybie 1:3
KS Ustroń - LKS Goleszów 7:1
LKS Brenna - LKS Strumień 2:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 6:3
KP Istebna - LKS Pogwizdów 3:3

Kolejka 9 - 15.10.2016 r. godz. 12:00
RKS Chybie - LKS Pruchna 3:0
WSS Wisła - LKS Brenna 3:1
LKS Strumień - LKS Goleszów 3:0
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze 6:1
LKS Kończyce Małe - KP Istebna 0:7
KS Ustroń - LKS Pielgrzymowice 6:3

Kolejka 10 - 22.10.2016 r. godz. 12:00
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe 4:5
LKS Pruchna - LKS Pogwizdów 0:7
LKS Strumień - WSS Wisła 2:2
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice 5:0
LKS Brenna - RKS Chybie 2:1
KP Istebna - KS Ustroń 4:0

Kolejka 11 - 29.10.2016 r. godz. 12:00

RKS Chybie - LKS Strumień 1:1
WSS Wisła - LKS Goleszów 5:0
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 5:1
LKS Kończyce Małe - LKS Pruchna 10:0
LKS Pielgrzymowice - KP Istebna 1:8
KS Ustroń - LKS Pogórze 6:1

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 8.04.2017 r. godz. 12:00
LKS Goleszów - KP Istebna 3:0 w.o.
LKS Kończyce Małe - LKS Brenna 6:2
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 4:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 1:2
KS Ustroń - LKS Pruchna 10:0
RKS Chybie - WSS Wisła 1:0

Kolejka 13 - 18.04.2017 r. godz. 16:00

WSS Wisła - LKS Pogwizdów 6:1
RKS Chybie - LKS Goleszów 6:3
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 2:3
LKS Brenna - KS Ustroń 0:7
LKS Pruchna - LKS Pielgrzymowice 12:3
LKS Pogórze - KP Istebna 3:0 w.o.

Kolejka 14 - 22.04.2017 r. godz. 12:00
LKS Goleszów - LKS Pogórze
LKS Kończyce Małe - WSS Wisła 0:13
LKS Pogwizdów - RKS Chybie 0:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna
KP Istebna - LKS Pruchna 0:3 w.o.
KS Ustroń - LKS Strumień 4:1

Kolejka 15 - 29.04.2017 r. godz. 12:00
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 4:0
LKS Pruchna - LKS Pogórze 1:4
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 1:1
WSS Wisła - KS Ustroń 1:2
LKS Brenna - KP Istebna 3:0 w.o.
RKS Chybie - LKS Kończyce Małe 6:1

Kolejka 16 - 6.05.2017 r. godz. 12:00
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 5:5
LKS Goleszów - LKS Pruchna 13:0
LKS Pogórze - LKS Brenna 2:2
LKS Pielgrzymowice - WSS Wisła 0:13
KS Ustroń - RKS Chybie 5:2
KP Istebna - LKS Strumień 0:3 w.o.

Kolejka 17 - 13.05.2017 r. godz. 12:00
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 7:6
LKS Pogwizdów - KS Ustroń 0:3 w.o.
WSS Wisła - KP Istebna 3:0 w.o.
LKS Strumień - LKS Pogórze 1:3
LKS Brenna - LKS Pruchna 10:0
RKS Chybie - LKS Pielgrzymowice 4:0

Kolejka 18 - 20.05.2017 r. godz. 12:00
LKS Goleszów - LKS Brenna 2:3
LKS Pruchna - LKS Strumień 0:6
LKS Pogórze - WSS Wisła 1:7
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 2:2
KP Istebna - RKS Chybie 0:3 w.o.
KS Ustroń - LKS Kończyce Małe 3:0 w.o.

Kolejka 19 - 27.05.2017 r. godz. 12:00
LKS Strumień - LKS Brenna 4:2
WSS Wisła - LKS Pruchna 8:0
LKS Pogwizdów - KP Istebna 3:0 w.o.
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice 7:6
LKS Goleszów - KS Ustroń 2:4
RKS Chybie - LKS Pogórze 5:1

Kolejka 20 - 3.06.2017 r. godz. 12:00
LKS Goleszów - LKS Strumień 1:4
LKS Pruchna - RKS Chybie 1:15
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 5:1
LKS Brenna - WSS Wisła 1:3
LKS Pielgrzymowice - KS Ustroń 1:5
KP Istebna - LKS Kończyce Małe 0:3 w.o.

Kolejka 21 - 10.06.2017 r. godz. 12:00
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze 3:3
LKS Pogwizdów - LKS Pruchna 2:1
RKS Chybie - LKS Brenna 9:0
WSS Wisła - LKS Strumień 3:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 2:0
KS Ustroń - KP Istebna 3:0 w.o.

Kolejka 22 - 17.06.2017 r. godz. 12:00

LKS Goleszów - WSS Wisła 2:5
LKS Strumień - RKS Chybie 0:2
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 2:6
LKS Pruchna - LKS Kończyce Małe 3:0 w.o.
LKS Pogórze - KS Ustroń 3:0
KP Istebna - LKS Pielgrzymowice 0:3 w.o.


Damsoft Wędkarstwo-śląsk