Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi trampkarzy (sezon 2016/2017)

Email Drukuj

Rozgrywki III ligi - trampkarzy w sezonie 2016/2017



Tabela III ligi - trampkarze (sezon 2016/2017)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KS Ustroń
22
62
168
14
2 LKS Goleszów
22
59
120
14
3 RKS Chybie
22
44
99
50
4 LKS Pogórze
22
40
95
50
5 LKS Pogwizdów
22
37
92
71
6 LKS Kończyce Małe
22
35
72
80
7 LKS Brenna
22
30
76
74
8 WSS Wisła
22
25
55
80
9 LKS Strumień
22
21
46
86
10 KP Istebna
22
18
52
62
11 LKS Pielgrzymowice
22
15
55
131
12 LKS Pruchna
22
3
17
235


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2016/2017)


ZAWODNIK
BRAMKI
1
Płonka Patryk
11
2 Ochodek Dominik
7
3 Wilczyński Mateusz
5
4 Szoska Jakub
4
5 Puzoń Filip
3

 

Wyniki rozgrywek III ligi - trampkarzy w sezonie 2016/2017


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 20.08.2016 r. godz. 10:00
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice 7:2
LKS Pruchna - KS Ustroń 0:15
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 2:2
WSS Wisła - RKS Chybie 1:6
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe 7:1
KP Istebna - LKS Goleszów 1:5

Kolejka 2 - 27.08.2016 r. godz. 10:00

LKS Pogwizdów - WSS Wisła 6:1
LKS Goleszów - RKS Chybie 1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień 3:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Pruchna 6:2
KS Ustroń - LKS Brenna 13:1
KP Istebna - LKS Pogórze 0:5

Kolejka 3 - 3.09.2016 r. godz. 10:00
RKS Chybie - LKS Pogwizdów 3:4
LKS Pruchna - KP Istebna 3:9
LKS Pogórze - LKS Goleszów 0:4
LKS Strumień - KS Ustroń 1:8
WSS Wisła - LKS Kończyce Małe 3:0
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 9:1

Kolejka 4 - 10.09.2016 r. godz. 10:00
LKS Pogórze - LKS Pruchna 16:0
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów 2:0
LKS Kończyce Małe - RKS Chybie 3:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 3:4
KP Istebna - LKS Brenna 4:1
KS Ustroń - WSS Wisła 6:0

Kolejka 5 - 17.09.2016 r. godz. 10:00
RKS Chybie - KS Ustroń 2:5
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 4:2
LKS Pruchna - LKS Goleszów 0:14
LKS Strumień - KP Istebna 0:4
WSS Wisła - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Brenna - LKS Pogórze 2:6

Kolejka 6 - 24.09.2016 r. godz. 10:00
LKS Pruchna - LKS Brenna 0:9
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 9:1
LKS Pogórze - LKS Strumień 8:0
LKS Pielgrzymowice - RKS Chybie 1:10
KS Ustroń - LKS Pogwizdów 10:0
KP Istebna - WSS Wisła 7:0

Kolejka 7 - 1.10.2016 r. godz. 10:00
RKS Chybie - KP Istebna 6:2
LKS Strumień - LKS Pruchna 7:1
WSS Wisła - LKS Pogórze 3:1
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 4:2
LKS Kończyce Małe - KS Ustroń 1:9
LKS Brenna - LKS Goleszów 0:4

Kolejka 8 - 8.10.2016 r. godz. 10:00
LKS Pruchna - WSS Wisła 0:7
LKS Pogórze - RKS Chybie 1:3
KS Ustroń - LKS Goleszów 1:1
LKS Brenna - LKS Strumień 5:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 2:5
KP Istebna - LKS Pogwizdów 9:0

Kolejka 9 - 15.10.2016 r. godz. 10:00
RKS Chybie - LKS Pruchna 20:1
WSS Wisła - LKS Brenna 3:2
LKS Strumień - LKS Goleszów 0:6
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze 1:2
LKS Kończyce Małe - KP Istebna 4:3
KS Ustroń - LKS Pielgrzymowice 11:0

Kolejka 10 - 22.10.2016 r. godz. 10:00
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe 5:2
LKS Pruchna - LKS Pogwizdów 0:9
LKS Strumień - WSS Wisła 0:1
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice 8:2
LKS Brenna - RKS Chybie 0:4
KP Istebna - KS Ustroń 1:4

Kolejka 11 - 29.10.2016 r. godz. 10:00

RKS Chybie - LKS Strumień 4:2
WSS Wisła - LKS Goleszów 0:2
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 2:5
LKS Kończyce Małe - LKS Pruchna 7:0
LKS Pielgrzymowice - KP Istebna 1:12
KS Ustroń - LKS Pogórze 8:0


Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 8.04.2017 r. godz. 10:15
LKS Goleszów - KP Istebna 3:0 w.o.
LKS Kończyce Małe - LKS Brenna 3:1
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 7:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 5:4
KS Ustroń - LKS Pruchna 23:0
RKS Chybie - WSS Wisła 5:1

Kolejka 13 - 18.04.2017 r. godz. 14:15

WSS Wisła - LKS Pogwizdów 1:5
RKS Chybie - LKS Goleszów 0:6
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 1:3
LKS Brenna - KS Ustroń 2:5
LKS Pruchna - LKS Pielgrzymowice 2:13
LKS Pogórze - KP Istebna 3:0 w.o.

Kolejka 14 - 22.04.2017 r. godz. 10:15
LKS Goleszów - LKS Pogórze 2:0
LKS Kończyce Małe - WSS Wisła 5:2
LKS Pogwizdów - RKS Chybie 6:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 3:6
KP Istebna - LKS Pruchna 0:3 w.o.
KS Ustroń - LKS Strumień 11:0

Kolejka 15 - 29.04.2017 r. godz. 10:15
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 5:0
LKS Pruchna - LKS Pogórze 0:11
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 2:4
WSS Wisła - KS Ustroń 0:7
LKS Brenna - KP Istebna 3:0 w.o.
RKS Chybie - LKS Kończyce Małe 3:2

Kolejka 16 - 6.05.2017 r. godz. 10:15
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 8:3
LKS Goleszów - LKS Pruchna 9:0
LKS Pogórze - LKS Brenna 5:1
LKS Pielgrzymowice - WSS Wisła 5:4
KS Ustroń - RKS Chybie 6:0
KP Istebna - LKS Strumień 0:3 w.o.

Kolejka 17 - 13.05.2017 r. godz. 10:15
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 0:9
LKS Pogwizdów - KS Ustroń 3:7
WSS Wisła - KP Istebna 3:0 w.o.
LKS Strumień - LKS Pogórze 1:2
LKS Brenna - LKS Pruchna 9:1
RKS Chybie - LKS Pielgrzymowice 8:1

Kolejka 18 - 20.05.2017 r. godz. 10:15
LKS Goleszów - LKS Brenna 8:0
LKS Pruchna - LKS Strumień 1:7
LKS Pogórze - WSS Wisła 7:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 2:12
KP Istebna - RKS Chybie 0:3 w.o.
KS Ustroń - LKS Kończyce Małe 6:1

Kolejka 19 - 27.05.2017 r. godz. 10:15
LKS Strumień - LKS Brenna 0:6
WSS Wisła - LKS Pruchna 14:0
LKS Pogwizdów - KP Istebna 3:0 w.o.
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice 4:1
LKS Goleszów - KS Ustroń 1:1
RKS Chybie - LKS Pogórze 1:1

Kolejka 20 - 3.06.2017 r. godz. 10:15
LKS Goleszów - LKS Strumień 6:1
LKS Pruchna - RKS Chybie 0:8
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 7:4
LKS Brenna - WSS Wisła 3:2
LKS Pielgrzymowice - KS Ustroń 0:5
KP Istebna - LKS Kończyce Małe 0:3 w.o.

Kolejka 21 - 10.06.2017 r. godz. 10:15
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze 5:4
LKS Pogwizdów - LKS Pruchna 13:1
RKS Chybie - LKS Brenna 6:4
WSS Wisła - LKS Strumień 4:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 2:7
KS Ustroń - KP Istebna 3:0 w.o.

Kolejka 22 - 17.06.2017 r. godz. 10:15

LKS Goleszów - WSS Wisła 9:1
LKS Strumień - RKS Chybie 2:1
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 0:2
LKS Pruchna - LKS Kończyce Małe 2:9
LKS Pogórze - KS Ustroń 0:4
KP Istebna - LKS Pielgrzymowice 0:3 w.o.


Damsoft Wędkarstwo-śląsk